Forum

Niewidomi z waszej okolicy

Środowisko niewidomych

Poprzednia 4 / 6 Następna

bogdan

#61 ·

witajcie ja jestem z wojewuctwa lulbelskiego nikogo nie znam
żeby znim sie spotkać i porozmeawiać na eróżne tematy.Dwa lata minełlo jak straciłem wzroki byłem załamanyjak dam sobie rady w życiu.Od małego miałem problemze wzrokiem waada z czasem sie pogłebiała. Umnie nie ma w pobliżu żadnego koła gdzie mugł sie spotkać i nawiozać znajomość .Od grudnia dopiero mi zrobiono komputer żebym mugł sobie pisać i wypożyczać audioboki.Na poczotku bałem sie włonczyć komputer że coś zepsuje nie wieżyłem że osoba nnie widoma może pracować na komputerze .Nikogo nie znam kto by mi pomugł to opanować wszystko dlatego zdecydowałem sie zapisać na elten. jestem takoł osoboł co nawiozuje kontakty i chce być środowisku wtym gdzie sie dobrze bede czuł i nikt nie bedzie mnie otryoncał .Tutaj można sie dużo dowiedźieećm ciekawych żeczy i pogłebiać wiedze dlatego szukam kogoś kto chce nawiozać kontakt zemno jestem otwarty na znaiomość pozdrawiam BOGDAN
jeestem tym kim jestem i nie boje sie lenkow szukam przyjaciul

misiek

#62 ·

Z Lubelskiego to znam Kamila. W porządku chłopak i można z nim pogadać o wszystkim.
Przypis: Usunięto nazwisko.
4. Moderatorzy mają prawo do edycji wpisów w ypadku:
A. Ujawnienia prywatnych lub wrażliwych danych innych osób bez zgody tych osób.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

fantasma467

#63 ·

Monia01, ciekawe z której strony Koszalina, bo ja tesz mieszkam 40km z hakiem od wspomnianego miasta.

cinkciarzpl

#64 ·

łysy, czy to ten Kamil od magnetofonów? Widziałem go kilka razy nawet :)
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Kat

#65 ·


--Cytat (fantasma467):
Monia01, ciekawe z której strony Koszalina, bo ja tesz mieszkam 40km z hakiem od wspomnianego miasta.

--Koniec cytatu
A to ja zapytam, z której strony Koszalina mieszkasz?
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

misiek

#66 ·

Tak- to ten Kamil.
--Cytat (cinkciarzpl):
łysy, czy to ten Kamil od magnetofonów? Widziałem go kilka razy nawet :)

--Koniec cytatu
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

czekoladka88

#67 ·

1 likes
Hejka. Zastój mam tradycyjnie w wiadomościach, ale co do zachodniopomorskiego to jeszcze z Koszalina mam koleżankę niedowidzącą Gosię Patrycję z Kołobrzegu - obie z grona masażystów i z Drawska o ile dobrze pamiętam jest kolega Kamil, którego kojarzę z team talka.
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

czekoladka88

#68 ·

1 likes
A teraz od dwóch miesięcy jestem we Wro, więc może jeszcze kogoś nowego tu poznam :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

camila

#69 ·

1 likes
Siemaneczko. Pozdrawiam @anitka i @dablindmasterz. Świętokrzyski ślepy dream team melduje się :D
ENFP

Zuzler

#70 ·

1 likes
No, to kto się wypowie jeszcze? :) W końcu od kiedy pojawił się ostatni wpis, trochę osób nam tu przybyło, czasu też nieco upłynęło.

Agata.d

#71 ·

2 likes
W mojej wiosce nikogo niewidomego nie ma poza mną oczywiście, a w Łodzi jest kilku i utrzymuję z nimi kontakty, relacje przyjacielskie powiedziałabym nawet, choć nie ze wszystkimi, niektórych znam tylko ze słyszenia i wiem, że są z tego miasta z łudeczką w herbie.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Puszkin

#72 ·

Gdy jeszcze mieszkałem w Elblągu to znałem dwie osoby jedna była słabo widząca, a jedna niewidoma, chociaż tutaj nie mam pewności, bo to dawno było.

papierek

#73 ·

1 likes
o, u mnie w warszawie to się sporo tego poprzeprowadzało, ale albo nie na eltenie, albo mało aktywnych na eltenie
po co mi sygnatura?

Zuzler

#74 ·

1 likes
A ja, widzicie, zapisałam się ostatnio do klubu młodych i nawet spotykmy się trochę. Co prawda z okazji pandemii jest to kontakt ograniczony, no ale przez Zooma czasem sobie pokonwersujemy na klubowym zebranu.

Zuzler

#75 ·

1 likes
A nie, u mnie to nie ma chyba nikogo, kto byłby na Eltenie, a niektórych osób szkooda.

mucha

#76 ·

u mnie z tego co wiem jest jedna osoba w okolicy

Puszkin

#77 ·

W większych miastach wiadomo, że więcej niewidomych będzie. W sumie to jest kilka osób z okolic Elbląga, a dokładniej z Malborka. dwie osoby, które nawet tutaj konto mają o ile czegoś nie pomyliłem.

Zuzler

#78 ·

Edytowano 1 likes
Dzięki pracy, nawiązałam też wreszcie prawdziwą, koleżeńską relację z pewnym małżeństwem z Poznania, także owszem, mam tu u siebie wreszcie jakichś własnych znajomych niewidomych, z którymi łączy mnie więcej, niż interes.

Agata.d

#79 ·

2 likes
Z Łodzi są, choćby Damianzegarek i Skrzypenka. Których przy okazji pozdrawiam serdecznie. A no i Sanklip jeszcze i Pates z tych, których znam.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Kat

#80 ·

1 likes
W okolicach, z których pochodzę mieszka jedna niewidoma osoba, ale zdaje się, że tu jej nie ma.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("
Poprzednia 4 / 6 Następna