Forum

Niewidomi z waszej okolicy

Środowisko niewidomych

Previous 5 / 6 Next

Puszkin

#81 ·

A w Anglii z kolei pewnie dużo niewidomych jest w samym Birmingham, acz nie znam zabardzo. Na Tiptonie raczej nikogo nie ma.

Monte

#82 ·

1 likes
U mnie we wsi tylko ja jestem Krecikiem, W Garwolinie jest Koło PZN, ale właściwie nie znam tam nikogo, kojarzę takiego Adasia, który był w Laskach w szkole specjalnej, ale za dobrze go nie znam, chyba nawet pamiętam jego nazwisko, ale nie jestem pewna, czy dobrze. W ogóle ja mam niewielki kontakt z ludźmi, z ludźmi z okolicy to już w ogóle, dlatego zainstalowałam się tutaj.
Give me a sign.

Zuzler

#83 ·

1 likes
No i bardzo, kurka, dobrze, żęś to zrobiła. Im więcej ludzi, tym ciekawiej. A nie ma na Eltenie samym kogoś, kto byłby z Twojej okolicy?

Monte

#84 ·

A tego Kamila to i ja poznałam.
-- (misiek):
Z Lubelskiego to znam Kamila. W porządku chłopak i można z nim pogadać o wszystkim.
Przypis: Usunięto nazwisko.
4. Moderatorzy mają prawo do edycji wpisów w ypadku:
A. Ujawnienia prywatnych lub wrażliwych danych innych osób bez zgody tych osób.

--
Give me a sign.

Agata.d

#85 ·

1 likes
a ja jeszcze o Przemku zapomniałam, a przecież też z Łodzi, choć tutaj bywa chyba rzadko.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Monte

#86 ·

Nie mam pojęcia. Jeszcze nie poznałam kogoś takiego.
-- (Zuzler):
No i bardzo, kurka, dobrze, żęś to zrobiła. Im więcej ludzi, tym ciekawiej. A nie ma na Eltenie samym kogoś, kto byłby z Twojej okolicy?

--
Give me a sign.

Zuzler

#87 ·

1 likes
No to jeszcze Sanclip i Julitka.

Agata.d

#88 ·

1 likes
O Sanklip pisałam. O Julitce zapomniałam, Jest jeszcze jeden kolega z Aleksa, z którym pracowałam jeszcze do niedawna, ale nie mam pewności, czy ma tu konto.
-- (Zuzler):
No to jeszcze Sanclip i Julitka.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

sanklip

#89 ·

1 likes
Kolega z aleksa ma tu konto hehe.
A już z nim nie pracujesz?
Prv jak coś,
coby offtopu nie robić :D
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Monia01

#90 ·

1 likes
Ejj, nie wiem skąd pochodzisz, ale ja do Koszalina nie mam tak strasznie daleko :D


-- (Kat):
W okolicach, z których pochodzę mieszka jedna niewidoma osoba, ale zdaje się, że tu jej nie ma.

--
***
🇺🇦 🇵🇱

Kat

#91 ·

1 likes
Nie, nie Moniu, mowa jest o zupełnie kimś innym.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

czekoladka88

#92 ·

2 likes
Hej. A ja w sumie też powinnam uzupełnić info o sobie, bo ja już nie zachodniopomorskie, a dolnośląskie i konkretnie Wrocław. No i tu pytanko, kto tu jeszcze z Wro prócz tych oczywiście, z którymi się gdzieś tam mijamy i wiem, że stąd pochodzą, jak Armand, Anita, Marchewski, Krystian itd. Nie pamiętam, jakie mają nicki, ale raczej, kto zna, ten wie, kogo mam na myśli :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

Zuzler

#93 ·

1 likes
No jeszcze Denis jest z Wro.

czekoladka88

#94 ·

1 likes
No tak, to też wiem, no i Kris, po prostu pytam o te osoby, których nie kojarzę albo one mnie osobiście nie bardzo :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

misiek

#95 ·

Takie troszkę dziwne, Damiana znasz, a my o sobie nigdy nie słyszeliśmy. Umówmy się, wiekowo Damianowi bliżej do mnie, niż do Patesa.
-- (Agata.d):
Z Łodzi są, choćby Damianzegarek i Skrzypenka. Których przy okazji pozdrawiam serdecznie. A no i Sanklip jeszcze i Pates z tych, których znam.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#96 ·

1 likes
No nie wiem czy tego. Nazwisko podałem, ale jak widać za to tutaj jest zbrodnia i kara, a wiem, że człowiek nie miał by nic przeciwko.
-- (Monte):
A tego Kamila to i ja poznałam.
-- (misiek):
Z Lubelskiego to znam Kamila. W porządku chłopak i można z nim pogadać o wszystkim.
Przypis: Usunięto nazwisko.
4. Moderatorzy mają prawo do edycji wpisów w ypadku:
A. Ujawnienia prywatnych lub wrażliwych danych innych osób bez zgody tych osób.

--

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

majkmik1981

#97 ·

No to i ja tu się wypowiem, chociaż po czasie, bo mijałem wątek bez refleksyjnie.
W Styczniu br. gdy byłem w Węgorzewie - w rodzinnym mieście, miałem przyjemność poznać 12 osób z mojej miejscowości, które też są krecikami. Kurcze, i nigdy bym nie przypuszczał, że małe Węgorzewo może zawierać więcej niewidomych niż ten jeden, który się włuczy po Poznaniu na co dzień.
Ciekawe ilu niewidomków ostatecznie będzie na otwarciu dyskusyjnego klubu filmowego 25 kwietnia?
-- (gadaczka):
Cześć
Są już wątki kogo z eltenowiczów poznaliście w realu i kogo chcecie poznać. Mam pytanie, co z niewidomymi mieszkającymi niedaleko was, np. w tym samym mieście, albo wojewódstwie. Czy utrzymujecie z nimi kontakt?

--

denis333

#98 ·

Ja w smie jestem z wrocka, a osobiście utrzymuję szerszy kontakt może z jedną osobą z naszego środowiska. I to też ostanio baardzo gdzieś tam się zatarło.
Ale jeśli ktoś chętny poznać, to zapraszam. :D

Agata.d

#99 ·

1 likes
No Patesa ze szkoły kojarzę. Słyszałam gdzieś tam od kogoś, że ty do tej samej szkoły uczęszczałeś, ale nijak cię nie kojarzę. Najwidoczniej mieliśmy innych znajomych i jakoś nam do siebie nie po drodze było. troszkę Ndziwne, Damiana znasz, a my o sobie nigdy nie słyszeliśmy. Umówmy się, wiekowo Damianowi bliżej do mnie, niż do Patesa.
-- (Agata.d):
Z Łodzi są, choćby Damianzegarek i Skrzypenka. Których przy okazji pozdrawiam serdecznie. A no i Sanklip jeszcze i Pates z tych, których znam.

--

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Agata.d

#100 ·

1 likes
A z Damianem znamy się jeszcze z przedszkola.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.
Previous 5 / 6 Next