Forum

Niewidomi z waszej okolicy

Środowisko niewidomych

Poprzednia 6 / 6

misiek

#101 ·

To my też teoretycznie powinniśmy się znać.
-- (Agata.d):
A z Damianem znamy się jeszcze z przedszkola.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#102 ·

1 likes
@Misiek
No teoretycznie tak, ale jak widać na załączonym obrazku czasem teoria ma nie wiele z praktyką wspólnego.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

misiek

#103 ·

To jest ciekawe, bo Damiana znam dobrze, a ciebie nie kojarzę.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#104 ·

1 likes
No ja mam tak samo, a skoro jesteście tym samym rocznikiem, to powinniście być w jednej klasie.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

misiek

#105 ·

Nie, akurat nie jesteśmy jednym rocznikiem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Agata.d

#106 ·

1 likes
No to może dlatego jakoś trudniej nam się skojarzyć, chociaż to dziwne, bo z niższych roczników jako tako ludzi znam, a przynajmniej gdzieś tam kojarzę.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Zuzler

#107 ·

1 likes
No, misiaczki, wąteczek oczyszczony. Na dyskusje o obijaniu samochodów zapraszam na forum "W drodze" do nowego wątku.

KaelaMensha2000

#108 ·

Witajcie,
Mieszkam na podlasiu, ale nie znam nikogo z eltena z moich okolic, albo o tych osobach nie wiem.

mucha

#109 ·

ja jestem z podlasia

Monte

#110 ·

W Pilawie niedaleko Garwolina mieszka taki jeden chłopak, którego kojarzę ze szkoły, ale nie mam z nim kontaktu.
Give me a sign.

Pitef

#111 ·

W moim rodzimym Aleksandrowie znajdzie się kilkoro, ale to dzieciaczki, więc raczej ani ja, ani nikt ich obecnie kojarzyć nie będzie. Z Łodzi i Zgierza, gdzie obecnie mieszkam: W Zgierzu mam 2 koleżanki, ale nie ma ich tu, Łódź: Pates, Linda, dawniej Agata, Sanklip, DamianZegarek, Przemek R a okolice to na pewno Misiek i marcysia.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Julitka

#112 ·

Zapomniałeś o mnie, zbrodniarzu! :)
-- (Pitef):
W moim rodzimym Aleksandrowie znajdzie się kilkoro, ale to dzieciaczki, więc raczej ani ja, ani nikt ich obecnie kojarzyć nie będzie. Z Łodzi i Zgierza, gdzie obecnie mieszkam: W Zgierzu mam 2 koleżanki, ale nie ma ich tu, Łódź: Pates, Linda, dawniej Agata, Sanklip, DamianZegarek, Przemek R a okolice to na pewno Misiek i marcysia.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Pitef

#113 ·

Ahh no tak. Julitka. Jak mogłem zapomnieć!
Sygnatura? A co to jest i do czego :D
Poprzednia 6 / 6