No to może dlatego jakoś trudniej nam się skojarzyć, chociaż to dziwne, bo z niższych roczników jako tako ludzi znam, a przynajmniej gdzieś tam kojarzę.
W moim rodzimym Aleksandrowie znajdzie się kilkoro, ale to dzieciaczki, więc raczej ani ja, ani nikt ich obecnie kojarzyć nie będzie. Z Łodzi i Zgierza, gdzie obecnie mieszkam: W Zgierzu mam 2 koleżanki, ale nie ma ich tu, Łódź: Pates, Linda, dawniej Agata, Sanklip, DamianZegarek, Przemek R a okolice to na pewno Misiek i marcysia.
Zapomniałeś o mnie, zbrodniarzu! :) -- (Pitef): W moim rodzimym Aleksandrowie znajdzie się kilkoro, ale to dzieciaczki, więc raczej ani ja, ani nikt ich obecnie kojarzyć nie będzie. Z Łodzi i Zgierza, gdzie obecnie mieszkam: W Zgierzu mam 2 koleżanki, ale nie ma ich tu, Łódź: Pates, Linda, dawniej Agata, Sanklip, DamianZegarek, Przemek R a okolice to na pewno Misiek i marcysia.