Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 9 / 34 Next

longshoot

#161 ·

może ale ork to jakiś barbarbarian chyba to dlatego wolniej pewnie inna broń i wogle.

mojsior

#162 ·

on głównie hammerem

longshoot

#163 ·

Edited
no dokładnie, ja na piętnastym mam właśnie młot a że to broń ciężka, to dlatego tak wolno.

nuno69

#164 ·

Ja gram orkiemi jestem zadowolony.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

longshoot

#165 ·

coś mam zbugowane. Jak poszedłem do sunset city itd, to jak teraz idę gdzie kolwiek to freezuje mi gre na jakiś czas i teleportuje mnie w inne miejsce np, albo muszę się resurectionować nie wiem o co chodzi.

Kosa12

#166 ·

Ja gram hunterem i jestem z tego zadowolonyy.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

balteam

#167 ·

Witajcie, zrobiłem autoTo.ini w nim wpisałem 1 żeby kopiowało automatycznie do schowka. yandexem chcę włączyć żeby z chińskiego automatycznie na pl tłumaczyło, ale coś jak chodzę strzałkami to mi nic nie czyta.
espeaka przerzuciłem na jakąśniesłyszalną kartę dźwiękową, więc chyba puki co jest ok, tylko nw dlaczego nie kopiuje mi do schowka żeby yandex tłumaczyć chciał,
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Kosa12

#168 ·

A zainstalowałeś coś takiego co nazywa się say tools.
To pozwoli automatycznie kopiować z chińskiego języka na polski.
I musisz mieć clipreadera, aby móc to kopiować.
Ja używam dodatku NVDA translate i jest git.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

balteam

#169 ·

clip reader mam, say tools nie wiem skąd.
ale autoto.ini zrobiłem, tylko, że nie działa.

nie chce mi się instalować tylu rzeczy jak można mniej :D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#171 ·

thx
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#172 ·

Jak komuś się chce, to niech napiszze prv czy mi pomoże z tym say, czy coś muszzę ogarnąć żeby wszystko grało czy jak?
Możemy wejść na konferencje, w sumie posiedzę chwile na polskim kanale także zapraszam
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#173 ·

Edited
poprostu zainstaluj to, zainstaluj wtyczkę do nvda clip read czy jak to się nazywało, i translate najnowsze, naciskasz potem control shift nvda t żeby włączyć translator i jedziesz

Zuza

#174 ·

ja w sumie też bym potrzebowała pomocy tak jak kolega
Boże, błogosław obsługę
klienta.

longshoot

#175 ·

a to dołącz na konferencję pomożemy

Kosa12

#176 ·

Edited
Co mam zrobić, aby gra pokazywała mi się na pasku zadań?
Ja chcę pokazać grę na discordzie, ale jak daje alt tab to nagle jej nie widzę.
W menedżerze mi się ona pokazuje, a na pasku zadań nie.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

Kosa12

#177 ·

Problem już został rozwiązany.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

Zuza

#178 ·

normalnie w autoini wpisujemy 1? Sory za głupie pytanie. Po prostu nie chce coś spaprać w mojej pierwszej chińskiej grze :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

balteam

#179 ·

tak sama cyfra, a autoTo.ini w folder config wrzuć.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuza

#180 ·

i normalnie będzie działać?
Boże, błogosław obsługę
klienta.
Previous 9 / 34 Next