może ale ork to jakiś barbarbarian chyba to dlatego wolniej pewnie inna broń i wogle.
Edited
no dokładnie, ja na piętnastym mam właśnie młot a że to broń ciężka, to dlatego tak wolno.
coś mam zbugowane. Jak poszedłem do sunset city itd, to jak teraz idę gdzie kolwiek to freezuje mi gre na jakiś czas i teleportuje mnie w inne miejsce np, albo muszę się resurectionować nie wiem o co chodzi.
Witajcie, zrobiłem autoTo.ini w nim wpisałem 1 żeby kopiowało automatycznie do schowka. yandexem chcę włączyć żeby z chińskiego automatycznie na pl tłumaczyło, ale coś jak chodzę strzałkami to mi nic nie czyta.
espeaka przerzuciłem na jakąśniesłyszalną kartę dźwiękową, więc chyba puki co jest ok, tylko nw dlaczego nie kopiuje mi do schowka żeby yandex tłumaczyć chciał,
espeaka przerzuciłem na jakąśniesłyszalną kartę dźwiękową, więc chyba puki co jest ok, tylko nw dlaczego nie kopiuje mi do schowka żeby yandex tłumaczyć chciał,
A zainstalowałeś coś takiego co nazywa się say tools.
To pozwoli automatycznie kopiować z chińskiego języka na polski.
I musisz mieć clipreadera, aby móc to kopiować.
Ja używam dodatku NVDA translate i jest git.
To pozwoli automatycznie kopiować z chińskiego języka na polski.
I musisz mieć clipreadera, aby móc to kopiować.
Ja używam dodatku NVDA translate i jest git.
clip reader mam, say tools nie wiem skąd.
ale autoto.ini zrobiłem, tylko, że nie działa.
nie chce mi się instalować tylu rzeczy jak można mniej :D
ale autoto.ini zrobiłem, tylko, że nie działa.
nie chce mi się instalować tylu rzeczy jak można mniej :D
Jak komuś się chce, to niech napiszze prv czy mi pomoże z tym say, czy coś muszzę ogarnąć żeby wszystko grało czy jak?
Możemy wejść na konferencje, w sumie posiedzę chwile na polskim kanale także zapraszam
Możemy wejść na konferencje, w sumie posiedzę chwile na polskim kanale także zapraszam
Edited
poprostu zainstaluj to, zainstaluj wtyczkę do nvda clip read czy jak to się nazywało, i translate najnowsze, naciskasz potem control shift nvda t żeby włączyć translator i jedziesz
Edited
Co mam zrobić, aby gra pokazywała mi się na pasku zadań?
Ja chcę pokazać grę na discordzie, ale jak daje alt tab to nagle jej nie widzę.
W menedżerze mi się ona pokazuje, a na pasku zadań nie.
Ja chcę pokazać grę na discordzie, ale jak daje alt tab to nagle jej nie widzę.
W menedżerze mi się ona pokazuje, a na pasku zadań nie.
normalnie w autoini wpisujemy 1? Sory za głupie pytanie. Po prostu nie chce coś spaprać w mojej pierwszej chińskiej grze :D