Jak zrobiszz wszystko to co ja robiłem to tak, czyli istalniesz ten clipreader, czytnij wszystkie z 20 ostatnich wpisów, miałem problemy, no ale teraz wszystko gra.
wszystko działa, tylko mam problem o którym napisałam w wątku o spoilerach, żeby nie robić tu śmietnika
co jakiś xzas server jest restartowany warto czytać announcements po ciśnięciu backspace.
Jkaiego używacie czytnika ekranu?
Ja używam NVDA, ale po aktualizacji coś się popsuło, ponieważ nie czyta mi kto jest w pobliżu.
Czyta mi tylko głos chiński.
Czyta mi tylko inne ustawienia, a nazwy graczy lub inne takie nie chce czytać.
Ja używam NVDA, ale po aktualizacji coś się popsuło, ponieważ nie czyta mi kto jest w pobliżu.
Czyta mi tylko głos chiński.
Czyta mi tylko inne ustawienia, a nazwy graczy lub inne takie nie chce czytać.
No właśnie i dlatego nie czyta mi kto jest w pobliżu.
Jak do kogoś się zbliże to dopiero powie mi kto to jest.
Jak do kogoś się zbliże to dopiero powie mi kto to jest.