aha dzięki
ej, hyba jest jakaś nowa wersja, bo gdy próbowałam się zalogować to cośtam mówiło, że mam niską wersję, czy coś takiego
Jak sprawdzasz sobie budynki to czyta, a jak chcesz sprawdzić sobie empeców lub graczy to nie czyta.
Nie czyta też hp i nazw potworów.
Nie czyta również ile zadajesz potworom obrażeń.
Ja jakoś rozpoznaje, ale to jest męczące.
Nie czyta też hp i nazw potworów.
Nie czyta również ile zadajesz potworom obrażeń.
Ja jakoś rozpoznaje, ale to jest męczące.