niby mogło wydawać ze to magik ale przecież mage już jest wcześnie na wiedxmina w różnych krajach mówią inaczej ale z tego co nuno pokazywał to właśnie ostatnia profesja jest wiedźminem
Ooo, to warto sprubować. Ja potworzyłem kilka postaci, aby zobaczyć różnice rozgrywki. I mam wrażenie, że magowi wolniej mana się zurzywa niż walczącej wytrzymałość profesji. Bo taki asasyn w pewnym momęcie już nie mułg walczyć, a mag sporo dłużej i więcej przeciwników mógł. zabić.
Ja narazie nie zrobię. Raz nawet nagrałem, do momentu dojścia do wioski. Ale później okazało się, że nie włączyłem mikrofonu w OBS i w rezultacie była sama gra bez mojego komentarza. ;) To automatycznie spowodowało usunięcie materiału.
popierwsze, to kto kolwiek jest tu moderatorem to proszę nie być ć chamem i nie usuwać moich postów. Po drógie, to nie ma zadnego wiedźmina wizard to jest zwykły nekromanta.