@longshoot wiem, bo to testowałem. Combat trainer. Jeszcze może przetestuję assasina. Chociaż moim zdaniem to z dostępnych klas wojownik robi furrorę!
dlatego nie bijcie ludzi bo jak znajdę, to zabije przez złą moralnośc jak chcecie sie pobawić to do trenera właśnie.
hej, pobrałem sobie gierkę, i mam pytanie.
Można używać w grze nvda?
W sęsie czy jest możliwość, żeby tekst był odczytywany?
Można używać w grze nvda?
W sęsie czy jest możliwość, żeby tekst był odczytywany?
ok dzięki mam.
teraz mam kolejny problem.
Przeszedłem ten pokuj tutioralowy, ale wywaliło mnie gdzieś w górach i miałem jakieś węże i wielkiego węża, zabiłem go i dalej nic nie ma.
Mam bramę, przez którą nie mogę przejść, i mam drzwi do koszar, których też nie wiem jak otworzyć.
Pomocy?
teraz mam kolejny problem.
Przeszedłem ten pokuj tutioralowy, ale wywaliło mnie gdzieś w górach i miałem jakieś węże i wielkiego węża, zabiłem go i dalej nic nie ma.
Mam bramę, przez którą nie mogę przejść, i mam drzwi do koszar, których też nie wiem jak otworzyć.
Pomocy?
Jak tam ze stereo? Jest problem jak w jakiejś innej chińskiej grze, że jak jesteś przed mobem albo za, to czasami nie wiesz czy jesteś z tyłu czy z przodu, bo tak dziko bineuralnie słychać?
Korci mnie żeby zagrać, jest jakiś stream z angielskiej wersji? Obstawiam, że dźwięki mi się nie będą podobać, ale i tak w nic nie gram ciekawego puki co, więc może mnie wciągnie to trochę.
Korci mnie żeby zagrać, jest jakiś stream z angielskiej wersji? Obstawiam, że dźwięki mi się nie będą podobać, ale i tak w nic nie gram ciekawego puki co, więc może mnie wciągnie to trochę.