Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 20 / 34 Następna

martinus

#381 ·

@longshoot wiem, bo to testowałem. Combat trainer. Jeszcze może przetestuję assasina. Chociaż moim zdaniem to z dostępnych klas wojownik robi furrorę!
May the force be with you!

longshoot

#382 ·

dlatego nie bijcie ludzi bo jak znajdę, to zabije przez złą moralnośc jak chcecie sie pobawić to do trenera właśnie.

Zuza

#383 ·

Oo, nie trenowałam jeszcze z nią
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#384 ·

W sensie nie wiedziałam jak działa
Boże, błogosław obsługę
klienta.

kacper10

#385 ·

hej, pobrałem sobie gierkę, i mam pytanie.
Można używać w grze nvda?
W sęsie czy jest możliwość, żeby tekst był odczytywany?

strowbery

#386 ·

jasne że można, tam w ustawieniach można zmienić
<3 :* <3

Zuza

#387 ·

pod f1
Boże, błogosław obsługę
klienta.

kacper10

#388 ·

ok dzięki mam.
teraz mam kolejny problem.
Przeszedłem ten pokuj tutioralowy, ale wywaliło mnie gdzieś w górach i miałem jakieś węże i wielkiego węża, zabiłem go i dalej nic nie ma.
Mam bramę, przez którą nie mogę przejść, i mam drzwi do koszar, których też nie wiem jak otworzyć.
Pomocy?

strowbery

#389 ·

aaaaa znajdź pass keeper
<3 :* <3

Zuza

#390 ·

Szukaj pod k,o, lub średnikiem path keepera i znim pogadaj
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#391 ·

i l
Boże, błogosław obsługę
klienta.

strowbery

#392 ·

jeśli źle wytłumaczyłam to sorki
<3 :* <3

Zuza

#393 ·

Czy ktoś by chciał przetestować ze mną trainera,
Boże, błogosław obsługę
klienta.

strowbery

#395 ·

ja, ale nie wiem jak wrócić z doliny
<3 :* <3

longshoot

#396 ·

a co tam do testowania zwykła arena

balteam

#397 ·

Jak tam ze stereo? Jest problem jak w jakiejś innej chińskiej grze, że jak jesteś przed mobem albo za, to czasami nie wiesz czy jesteś z tyłu czy z przodu, bo tak dziko bineuralnie słychać?
Korci mnie żeby zagrać, jest jakiś stream z angielskiej wersji? Obstawiam, że dźwięki mi się nie będą podobać, ale i tak w nic nie gram ciekawego puki co, więc może mnie wciągnie to trochę.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Paulinux

#398 ·

No to pora się ujawnić. Jestem lekiem na całe złooo, a dokładniej Tritiko.
Happy hacking

Zuza

#399 ·

Wiedziałam! :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Paulinux

#400 ·

Edytowano
Brawo. Aczkolwiek ze stylem pisania się nie kryłam hehe
Happy hacking
Poprzednia 20 / 34 Następna