A mnie większość zna, więc ten tego :D
Jak atakować innych graczy? bo ja urzywam na nich umiejętności, mam ich wybranych pod kursorem, ale nie zadaję obrażeń. Jak to robić?
A może jak już ktoś pyta to łaskawie odpowiedzieć jeśli nie ma w readme? Chyba, że jest to srał pies.
-- (djdenismusic):
A jak tam jest z klimatem? Koniecznie trzeba mieć imiona rodem z gier rpg czy można się podpisać byle jak?
--Ja się podpisałem Ogoneum xDDDD.
Mnie dalej ciekawi jak wygląda walka, czy jest nudna, że klikam 1 klawisz praktycznie i tyle, czy coś zręcznościowego w niej jest czy jak.
Nudna na pewno nie jest. Jak chcesz walczyć dobrze to musisz unikać ataków ruszając się tak żeby wróg Cię gonił. A to czy jeden klawisz czy więcej to już zależy od postaci, zawsze w grach pewne postacie są nudniejsze a inne bardziej kreatywne
Nona przykad wiadomo że jakow ojownik walczysz glownie w zwarciu i nie ma miejsca na kiting dajmy na to
Edytowano
Bardziej mi chodzi o to jak to wygląda? jak turowa gra, czy jak połączenie turowej z rtr czy co :D
a i mikropłatności tam żadnych nie ma? Nie da sięexpićna botach jak w tych dreamlandach? w sensie na autopilocie.
a i mikropłatności tam żadnych nie ma? Nie da sięexpićna botach jak w tych dreamlandach? w sensie na autopilocie.
Żadna turowa, walka jest w czasie rzeczywistym tak jak i wszystko inne w tej grze.
Sekunda nie uwagi i może być po tobie :D
Sekunda nie uwagi i może być po tobie :D
Edytowano
Nie da się expić na autopilocie. Trzeba być świadomym gdzie jest postać i gdzie jest przeciwnik i jaki. I co ważne mikropłatności nie są potrzebne, aby grać w pełni. Oczywiście, jak to mikropłatności, dają pewne rzeczy, ale można grać bez nich.
A i te mikropłatności nie są jakieś kosmiczne. Najniższy koszt wynosi 5 zł z groszami.
Płacić na bank nie będę, ale może się skusze, chociaż szkoda, że te dźwięki takie chińsko japońskie.
Nie ma problemu z orientowaniem się gdzie przeciwnik.
Nie ma problemu z orientowaniem się gdzie przeciwnik.
Jak mogę głos zmienić? Zmienił mi się na jakiś zbugowany głos i teraz mam TTSCP server/client error dialog 445 Failed to read inventory from C:\Program Files (x86)\Epos\epos-2.4.85\cfg\inv\tdp\slavka.tdi: No such file or directory
możesz sobie klawiszem f1 przejść do opcji i zmienić zamiast sapi na nvda.
Tak, dobrze przeczytałes, gra wspiera nvda.
Głosy się zmienia od klawisza f5, nie pamiętam co się jak zmienia, poexperymentuj, w ostateczności czytaj pomoc w katalogu help.
Tak, dobrze przeczytałes, gra wspiera nvda.
Głosy się zmienia od klawisza f5, nie pamiętam co się jak zmienia, poexperymentuj, w ostateczności czytaj pomoc w katalogu help.