nie da się
Pewnie za tydzień przysiądę w końcu nad tą grą, ale jeszcze mam kilka pytań.
Ile ludzi w to gra średnio, czy raczej solo czy drużynowo się gra?
Co z nawigowaniem? Czy co chwila trzeba się rozglądać jak dam 2 kroki w lewo czy naprzód, czy nasz dźwięki informują, że coś mijamy?
Ile ludzi w to gra średnio, czy raczej solo czy drużynowo się gra?
Co z nawigowaniem? Czy co chwila trzeba się rozglądać jak dam 2 kroki w lewo czy naprzód, czy nasz dźwięki informują, że coś mijamy?
Edited
Zależy. Dźwięki generalnie są, ale wyjścia lepiej sprawdzać z Shiftem plus klawisze do rozglądania się.
Graczy dużo, sam expiłem już z randomowymi ludźmi. Wiadomo, że samemu można, ale w teamie zawsze fajniej.
Graczy dużo, sam expiłem już z randomowymi ludźmi. Wiadomo, że samemu można, ale w teamie zawsze fajniej.
No i co sekundę musisz to wciskać czy jakoś sensownie to rozwiązali?
Wgl dla początkującego najlepszy wojownik jak wszędzie czy nie ma ażtakiej różnicy?
Da siępostać spierniczyć czy nie? Chodzi mi o to np. czy muszę mieć maks inteligencję przed wbiciem poziomu, bo jak nie to hp dostaję mniej jak na mudach.
Wgl dla początkującego najlepszy wojownik jak wszędzie czy nie ma ażtakiej różnicy?
Da siępostać spierniczyć czy nie? Chodzi mi o to np. czy muszę mieć maks inteligencję przed wbiciem poziomu, bo jak nie to hp dostaję mniej jak na mudach.
Nie co sekundę, masz różne narzędzia typu radar, którymi możesz śledzić znalezione wyjście, przejście czy nawet jakiegoś gracza czy moba w czasie rzeczywistym.
@Martinus, to znaczy, że zobaczę czy spierniczę postać czy czy jest łatwo?
Fajnie jak by ktoś dawał odpowiedzi, a nie quizy.
Fajnie jak by ktoś dawał odpowiedzi, a nie quizy.
Nic nie zpierniczysz, chłopie.
Pograj trochę i jak będziesz miał jakieś konkretne pytania, to wtedy pisz :D
Pograj trochę i jak będziesz miał jakieś konkretne pytania, to wtedy pisz :D
Jeśli chodzi o statystyki postaci to wyrównują się co poziom.I zależy też od danego eq.
Powiem tak, fajną zaletą jest to ze jest swiat, otwarty i jest bardzo dużo do eksploracji, chociaż że nie ukrywam, chinole, nauczyli nas do autowalkingu i czasami go tam brakuje.
Mi on autowalking nie jest potrzebny, bo takie coś jest tylko w dreamlandzie.
Musisz zawsze sobie eksplorować.
Musisz zawsze sobie eksplorować.
Po cholerę auto walking, skoro są naprawdę dobrze przemyślane narzędzia do nawigacji?
Edited
2 likes
Wiesz, niektórzy to chcą żeby gra robiła wszystko za nich xD. Albo żeby brać cudze savey.
Nie wiem jaki sens takiego grania.
Nie wiem jaki sens takiego grania.
exping na upartego by się dało jak dobrze wytrenujesz zwierzaka. Dasz mu regenerację HP, nasycisz odpowiednio i musisz tylko się na odpowiedniej miejscówce ustawić. Gorzej jak się zleci więcej mobków, ale tak typowo dla jajec by się dało
przede wwszystkim drodzy państwo, dreamland jest troche kierowany na inną rzeszę graczy.
Dreamland jest zaliczany do gier mobilnych tudzież jak to niektórzy określają do gier biurowych.
Tam stawia się na przeogromny grind przesycony zarabianiem kasy.
Więc dreamland to raczej gra dla ludzi, którzy sobie poprostu chcą poklikać , na przykład kiedy czekają u lekarza i chcą sobie poobserwować rozwój postaci.
Takich gier jest mnustwo na rynku mobilnym.
Była nawet dość słynna gra z gatunku mmo rpg, to się chyba pisało mu albo moo i tam wszystko było na auto pilocie.
Mw jest jednak postawiony na ostrą rozgrywkę i fakt, narzędzia nawigacyjne są imponujące, więc auto nawigacja wręcz by zaszkodziła tej grze, gdzie dreamland specjalnie stawia na taki auto exp z myślą o casualowych graczach.
Dreamland jest zaliczany do gier mobilnych tudzież jak to niektórzy określają do gier biurowych.
Tam stawia się na przeogromny grind przesycony zarabianiem kasy.
Więc dreamland to raczej gra dla ludzi, którzy sobie poprostu chcą poklikać , na przykład kiedy czekają u lekarza i chcą sobie poobserwować rozwój postaci.
Takich gier jest mnustwo na rynku mobilnym.
Była nawet dość słynna gra z gatunku mmo rpg, to się chyba pisało mu albo moo i tam wszystko było na auto pilocie.
Mw jest jednak postawiony na ostrą rozgrywkę i fakt, narzędzia nawigacyjne są imponujące, więc auto nawigacja wręcz by zaszkodziła tej grze, gdzie dreamland specjalnie stawia na taki auto exp z myślą o casualowych graczach.