Forum

Misty World: Chińskie MMORPG na ostro

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 14 / 34 Next

mojsior

#261 ·

2 likes
wcale nie mają obowiązku dawać czegoś od razu, poza tym za nim ta gra wywszła na rynek chiński jeszcze w fazie beta to nie było mowy o tym, że ma być tworzone angielskie tłumaczenie, to zrodziło się później.
Poza tym gra jest za darmo, gdyby był to produkt płatny i developer z góry by obiecał, że będzie wersja angielska a się nie wywiązał to wtedy rozumiał bym twoje rozgoryczenie.
Wiec że jest to gra mmo rpg, gdzie kontent jest bezprzerwy dodawany więc i wersja angielska się tworzy.
Poza tym nikt cię nie zmusza do grania, polska wolny kraj.

djsenter

#262 ·

Nikt nie mówi, że mają jakiś obowiązek.
Po prostu opinia jest taka, a nie inna.
Hype jest trochę nieuzasadniony.
Senter San

mojsior

#263 ·

takie info apropo wersji angielskiej.
Ma zostać w jakiejś bliższej przyszłości otwarty europejski server, co za tym idzie postacie, którymi teraz się gra na chińskim serverze z przyczyn technicznych nie będą mogły zostać przeniesione na ten europejski server

Irniss

#264 ·

Edited
mojsior, skąd info?

Ja mimo braku tłumaczenia lubię bardzo tą grę
jak grasz tłumaczenie nie wymaga od nikogo klikania dodatkowych guzików.

mojsior

#265 ·

od nuna a nuno do samego inqusitora czyli twórcy gry

nuno69

#266 ·

Tak, jestem w stałym kontakcie z Inquisitorem
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Irniss

#267 ·

to ja pewnie zostanę na tym, gde jestem :D za dużo czasu i wszystkiego się wpakowało w postać

mojsior

#268 ·

a ja tam sobie od początku pogram bo będę chciał widzieć przetłumaczony tutorial,
Poza tym nikiedy w ciągu dnia w moim przypadku gra się ciężko albo wręcz gra jest niemożliwa z powodu lagów bądź wywalania z servera.
Jedynie kiedy w chinach jest noc to w miarę to działa.
Jeżeli mam ssię bić z bossem typu nietoperz który lubi mnie podpalać średnio co parę sekund, gdzie ważne jest unikanie, to raczej ciężko, tym bardziej że gram wojownikiem.
Nie wiem jak to jest teraz bo oni coś optymalizowali ostatnio, ale głównie lagi sprawiały że przerwałem poważniejszą rozgrywkę.
Będę musiał przetestować czy jest poprawa ale tak czy siak na server nowy przejdęm tymbardziejże pewnie będą tam jakieś fajne bonusy na cześć jego otwarcia.
Chociaż w twoim przypadku za nim otworzą ten server i powstanie wersja angielska to twoja postać osiągnie szczytowy level.

nuno69

#269 ·

Uwaga uwaga, mieszkańcy...
Dzisiaj po 18 pobierzcier sobie pełną instalkę z F1 > Help > Download full package, bo dochodzi NVDA
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

lalar123

#271 ·

Pobrałem odpaliłem z entera ale shift+c nie działa. A mam włączony clipreader. nie wiem co robię źle.
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#272 ·

Shift +c nie działa w meni głównym nie wiem jak w samej grze.
Cholerne wstrętne sample w suno!

mojsior

#273 ·

w meni głównym nie działa jeżeli masz najnowszą wersję to powinna przełączyć się nvda automatycznie

mojsior

#274 ·

jeżeli pobierałeś z linku który był trzy posty wyżej i gra się nie przestawiła na nvda tylko gada sapim to maszdwa rozwiązania.
Pierwsze to wybranie drugiej opcji z meni głównego to jest rejestracja.
Formularz rejestracyjny ogarniesz spokojnie zpod nvda bo to zwykły prosty formularz gdzie masz pole do wpisania maila.
Przycisk jeden do wysłania kodu drugi do aulowania rejestracji.
Potem sprawdzasz meila wpisujesz kod nowe pole które się pojawiło po wciśnięciu entera, potem jak to zrobisz wpisujesz hasło no i tworzysz konto.
Potem z meni wybierasz pierwszą opcje, wpisujesz dane logowania.
Potem tworzysz postać co jest kopiowalne więc shift c zadziała, pamiętaj, że imie postaci musi być wpisane po chińsku, co nie jest problemem tłumacz w tym pomoże.
Kiedy stworzysz postać i znajdziesz się w grze, czyli w tutorialu naciśnij f1 i pod strzałkami znajdź chińską opcję w której zawiera się słowo nvda, ten domyślny syntezator przeczyta ci coś tam envidiej, zaznaczasz tą opcję enterem.
Druga opcja też jest od nvda i też ją musisz zaznaczyć.
I powinno gadać.
Drugi sposób to jest dodanie do gry ręcznie pliku ini co jest opisane na audiogames.net w forum new releases jest opisane co i jak trzeba zrobić.
I wtedy robisz te same kroko co powyżej czyli zaznaczasz dwie opcje związane z nvda.
Jeszcze jest jeden sposób chociaz u mnie on wywala całą grę, to jest nvda sapi, tylko nie pamiętam którym klawiszem się zmieniało głos w grze.
Jak będzie potrzeba to tego poszukam i opiszę co i jak trzeba zrobić.
Ale w normalnych warunkach gra powinna przerzucić się na nvda automatycznie

lalar123

#275 ·

znaczy w menu głównym odzywa mi się jakiś chiński głos. kobiecy. nie wiem co to jest.
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#277 ·

Ok wszystko działa. Dziękuję serdecznie.
Cholerne wstrętne sample w suno!

mojsior

#278 ·

cieszę się miłego grania

bobo22

#279 ·

Czy to prawda, że misty World jest dostępne lub ma być po angielsku?
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

mojsior

#280 ·

tak to prawda, ma ten server wyjść w sobote.
Poprzednia 14 / 34 Next