jeżeli pobierałeś z linku który był trzy posty wyżej i gra się nie przestawiła na nvda tylko gada sapim to maszdwa rozwiązania.
Pierwsze to wybranie drugiej opcji z meni głównego to jest rejestracja.
Formularz rejestracyjny ogarniesz spokojnie zpod nvda bo to zwykły prosty formularz gdzie masz pole do wpisania maila.
Przycisk jeden do wysłania kodu drugi do aulowania rejestracji.
Potem sprawdzasz meila wpisujesz kod nowe pole które się pojawiło po wciśnięciu entera, potem jak to zrobisz wpisujesz hasło no i tworzysz konto.
Potem z meni wybierasz pierwszą opcje, wpisujesz dane logowania.
Potem tworzysz postać co jest kopiowalne więc shift c zadziała, pamiętaj, że imie postaci musi być wpisane po chińsku, co nie jest problemem tłumacz w tym pomoże.
Kiedy stworzysz postać i znajdziesz się w grze, czyli w tutorialu naciśnij f1 i pod strzałkami znajdź chińską opcję w której zawiera się słowo nvda, ten domyślny syntezator przeczyta ci coś tam envidiej, zaznaczasz tą opcję enterem.
Druga opcja też jest od nvda i też ją musisz zaznaczyć.
I powinno gadać.
Drugi sposób to jest dodanie do gry ręcznie pliku ini co jest opisane na audiogames.net w forum new releases jest opisane co i jak trzeba zrobić.
I wtedy robisz te same kroko co powyżej czyli zaznaczasz dwie opcje związane z nvda.
Jeszcze jest jeden sposób chociaz u mnie on wywala całą grę, to jest nvda sapi, tylko nie pamiętam którym klawiszem się zmieniało głos w grze.
Jak będzie potrzeba to tego poszukam i opiszę co i jak trzeba zrobić.
Ale w normalnych warunkach gra powinna przerzucić się na nvda automatycznie