Edytowano
Jakieś tam były, ale niestety zniknęły, bo stary blog poleciał w kosmos.
@Agata wybacz, wiem, że to dawno było, ale, wena mnie kompletnie nie bierze! Ja pamiętam, pamiętam. Ale, piszący wiedzą, jak to z weną jest.
Tutaj czekały na mnie nowe, ale nie pamiętam jakie właśnie.
No widzisz, ty pamiętasz, a ja już zapomniałam. 🙂 Wiem, jak to jest z weną. -- (pates):
@Agata wybacz, wiem, że to dawno było, ale, wena mnie kompletnie nie bierze! Ja pamiętam, pamiętam. Ale, piszący wiedzą, jak to z weną jest.
--
1 likes
Nominuję wiolinistkę, by zagrała nam na skrzypcach drugą część koncertu Mendelssohna e-moll. Drugą tylko, bo jestem litościwa i łaskawa. :d Co ty na to moja skrzypuniu kochana?
Nominuję Mimi, by zagrała walc a-moll Chopina, ten z filmu "pragnienie miłości". A jak nie walc, to jakiś nocturn sobie wybierz. Widzisz, jaka jestem dobra? Podejmiesz się, Emilko? :)
Magmar na tapetę teraz, kochana, ty proszę, zaśpiewaj piosenkę Anny Jantar "na skrzydłach dni". Podejmiesz się?
Agata Denus, proszę, zrób jakiś podcast o tym, jak gotujesz, gotój na nim, mów po kolei co robisz, ale proszę Cię, byś nam jakieś drugie danie zrobiła, schabiki jakieś, ziemniaczki i jakaś suruweczka. Co ty na to?
Julitka, teraz ty, proszę Cię, bys na swoim blogu powiedziała, bo już nie chcę, byś pisała, bo nie chcę cię obciążać, wszystko o odrzywkach do włosów, wyjaśniła jak je dobrać, co to jest porowatość włosów, na co zwrócić uwagę przy doborze kosmetyków do włosów i różne takie ciekawostki, które uwarzasz za ważne. Ja bym chętnie posłuchała.
Oczywiście to moje propozycje, może się podejmiecie, jak nie to napiszcie śmiało, że nie, bo coś tam i już.
Milena132 czy jak ty tam jesteś, zaśpiewaj nam coś i zagraj na gitarze, jeśli masz warunki, ale nie "zamiast" Geppert, bo to już było.
Kto chce ode mnie jeszcze jakąś nominacje? :)
Hiehiehie, pisanie opowiadań jest dla Ciebie dziecinnie proste, więc proszę, byś, jeśli masz w domu instrument muzyczny, albo dostęp do jakiegoś gdzieś, coś nam na nim zaimprowizowała, tak na żywioł idź, to będzie spontaniczne i na pewno super. :)
Nie, właśnie w opowiadania to ni cholerę nie umiem. Chyba, że na zadany temat. Ale to chętnie, bierę.
Jeeest, cudownie, już nie mogę się doczekać. :)
Dawid, to samo, improwizacja, ale tym razem głosem i wszystko ma być jednostajnymi wartościami rytmicznymi, to już twój wybór jakimi będziesz chciał. Zuzler ma całkowitą dowolność i wartości i odległości, a ty wszystko dowolne, poza wartościami.
Nie miałam tego w repertuarze, SKrzypeńko. Jak będzie gdzieś podkład z Internecie to kto wie, jednak nie przez najbliższy miesiąc. Nie ma takiej możliwości. Prywatnie napiszę Ci dlaczego.
Nie ma podkładu, musisz acapella, chyba, że sobie podegrasz, ale spokojnie, zrealizujesz wtedy, gdy będziesz mogła. <3