Edytowano
Nominuję Mimi do opisania jednej sytuacji kiedy ZAWALIŁA ZE SWOJEJ WŁASNEJ WINY, a nie ze względu na czynniki obiektywne.I jak sobie poradziła z tą sytuacją.
Takie małe przypomnionko, bo chyba kolega zapomniał. :)
Pozdrawiam.
-- (Snajper22):
Nominuje djsentera z Longshootem lub bez, pozostawiam to jemu do rozpatrzenia, zrobić własną interpretację piosenki Horytnica Mój hymn.
Powodzenia.
--
Pozdrawiam.
-- (Snajper22):
Nominuje djsentera z Longshootem lub bez, pozostawiam to jemu do rozpatrzenia, zrobić własną interpretację piosenki Horytnica Mój hymn.
Powodzenia.
--
Edytowano
Wyzywam!
A wyzywam panie śpiewające, najlepiej Kasię, o ile uzna, że to dla niej dobra piosenka lub, a co tam, Kat, :) pod tym samym warunkiem ofc, do zaśpiewania tego.
https://www.youtube.com/watch?v=UityBuZoXv0
A wyzywam panie śpiewające, najlepiej Kasię, o ile uzna, że to dla niej dobra piosenka lub, a co tam, Kat, :) pod tym samym warunkiem ofc, do zaśpiewania tego.
https://www.youtube.com/watch?v=UityBuZoXv0
1 likes
Hm, gdybym nie miała takiej chrypy to nie mówię, że nie. Rozważę wyzwanie jak problemy z głosem się skończą.
Masz do tego jakiś dobry aranż, ZUzler?
Właśnie koleżanko, a propos wokalnych nominacji.
Pamiętasz, WALC SZCZĘŚCIE!!!
Właśnie koleżanko, a propos wokalnych nominacji.
Pamiętasz, WALC SZCZĘŚCIE!!!
A jak chodzi o aranż, to chętnych zapraszam po taki, jak u Górniakowej, tylko nie ręczę, że jakość jest wyższa, niż 128 kb/s.
Chciałbym nominować użytkownika Nuno 69. Nominacja polega na stworzeniu wpisu na autorskim blogu. temat wpisu, to wyższość Talkbacka nad CSR. Chodzi oczywiście o te funkcje, które w TB są dopracowane, a w CSr nie działają tak dobrze.
Nominuję użydkownika Denis333 do zrobienia remixu piosenki Impossible Jamesa Arthura.
Ja mogę ci za niego odpowiedzieć
Denis niestety nie jest producentem, tylko djem, a muzyki nie tworzy.
Denis niestety nie jest producentem, tylko djem, a muzyki nie tworzy.
@854 O jezus... tak na dobrą sprawę przychodzi mi do głowy jedna funkcja, ale pomyślę i postaram się coś takiego napisać!
Fajnie, że to żyję. Nie pamiętam, czy miałam jeszcze jakieś zaległe nominacje :)