Ja mam do wykonania nominację od Skrzypeńki, ale póki co jeszcze nie dam rady jej zrealizować.
Ja swoją od Julitki ostatnią zrobiłem już dawno, ale jeszcze 10 minut gadania mi został
Ja na szczęście wszystkie swoje pamiętam, jakoś szczególnie dużo ich nie było, ale jak by jeszcze ktoś coś, to będzie się po woli realizować. I brak kfarantanny w tym nie przeszkodzi.
A ja właśnie nagrałem 10 minut gadania, jestem wtrakciewrzócania. Jak by ktoś mial coś dla mnie do nominowania to zapraszam, czas jest.
Agata witaj w klubie, chociaż ja tam na jakiś konkretny temat potrafiłbym się rozgadać. Zastanów się nad tematem, poopowiadaj np no nie wiem o czym, jak kiedyś na teamtalku gadaliśmy to dość rozgadana byłaś, więc myślę, że dasz radę. Oczywiście wiadomo nikt do nikogo nie zmusza. Ja też zamierzam ttą nominację wykonać, ale muszę odpowiednią chwilę znaleźć.
A to wadomo. No to co możesz to wykonaj i będzie git. Ja najpierw biorę się za recenzję mojego Tecsuna.
A poczęstujesz?
-- (daszekmdn):
xD zrobi się chodź ze mnie taki kucharz jak z koziej... No.
--
-- (daszekmdn):
xD zrobi się chodź ze mnie taki kucharz jak z koziej... No.
--
Dasz, nagraj najgłupszą grę, w którą kiedy kolwiek grałeś.