Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 32 / 55 Następna

patrykkubaszczyk

#621 ·

Tomecki, mam dla ciebie nominacje.
Nagraj, jak się bawisz z Martynką.

lwica

#622 ·

@Tomecki.
Ja bym w ogóle jakiś wpis z dziewczynami chętnie zobaczyła na twoim blogu. :-)
Skoro było, o tym czym się bawi Martynka, to może rzeczywiśćie jakieś nagranie z nią. :-)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

tomecki

#623 ·

musze faktycznie jakoś tę kategorię uzupełnić, no i przyda się jakiś renaming.

skrzypenka

#624 ·

Kurcze, zbiesiliśmy się z nominacjami, ale to dlatego, że już po kwarantannie i dlatego, że jest co robić, przyszła rzeczywistość, trzeba stawić jej czoła, ja osobiście mam dużo pracy i nie tylko zawodowej, ale, jak macie czas i chęci, to spełniajcie swoje nominacje, ja obecnie się przeprowadzam, więc nie bardzo teraz mogę, ale jak ktoś może i chce, to śmiało, zachęcam do tego. :)
Große Operndiva?

Paulinux

#625 ·

A ja mam nominację dla wszystkich chętnych. Nagrajcie koło pięciu-dziesięciu minut audio bez planu na ten wpis, bez późniejszego montażu. Na temat obecnych w Waszych głowach myśli, tak po prostu
Happy hacking

tajan1991

#626 ·

no ja pracuję nad utworem, tylko były pewne komplikacje z yamahą. hehe
Prawda jest okruchem lodu.

skrzypenka

#627 ·

Ooo matko, 5 minut spoko, ale dziesięć? :D chyba nie mam takiego dużego gadanego. :D ale co tam, kto wie, może się uda. :)
Große Operndiva?

skrzypenka

#628 ·

No, to pogadałam, jak Paulinux prosiła, trochę literacko, historycznie, zapraszam. :D :D
Große Operndiva?

daszekmdn

#629 ·

Nie mogę się tego podjąć, nie umiem nagrywać bez montarzu.
Zawsze jak nawet dobrze wyjdzie bez, to i tak poprawiam, wycinam coś etc, nie umiem wrzucić czegoś takiego bo dla mnie to nie jest profesjonalne lub chociaż półprofesjonalne.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

wojtas

#630 ·

A ja lubie może się nawet podejmę, gdy zyskam warunki.

zywek

#631 ·

A nagram, nagram, nie wiem jeszcze kiedy.

Julitka

#632 ·

@Paulina Zrobione! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Agata.d

#633 ·

Ja też swoje nominacje spełnie niebawem. Póki co mam różne zawirowania, przez które zrobić tego nie jestem w stanie, ale jak tylko wszystko się uspokoi nominacje zostaną spełnione.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

lwica

#634 ·

O tak, ja również.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

pates

#635 ·

Spokojnie, wszystko będzie
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuzler

#636 ·

Edytowano
Tak po prawdzie, nie pamiętam wszystkich swoich. :( Od Kat było zaśpiewanie po angielsku, od Magmar wykonanie czegoś jeszcze raz. Jeśli ktoś czegoś ode mnie jeszcze chciał, czy mógłby przypomnieć?

daszekmdn

#637 ·

Paulinux miała napisać wpis o cherbatach i do teraz go nie ma :(
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#638 ·

Rzeczywiście. Nadrobię.
Happy hacking

Julitka

#639 ·

Czy ja jeszcze mam jakieś nominacje?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

DJGraco

#640 ·

A no i jeszcze mojej nominacji dla Paulinux nie ma.
Poprzednia 32 / 55 Następna