Kurcze, zbiesiliśmy się z nominacjami, ale to dlatego, że już po kwarantannie i dlatego, że jest co robić, przyszła rzeczywistość, trzeba stawić jej czoła, ja osobiście mam dużo pracy i nie tylko zawodowej, ale, jak macie czas i chęci, to spełniajcie swoje nominacje, ja obecnie się przeprowadzam, więc nie bardzo teraz mogę, ale jak ktoś może i chce, to śmiało, zachęcam do tego. :)