Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 20 / 55 Następna

Julitka

#381 ·

Nominuję kogokolwiek, kto napisze wpis o tematyce optymistycznej na blogu.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

dariusz.1991

#382 ·

Mogę coś napisać o moim optymistycznym nastawieniu mimo pandemii. Tylko, że nie mam swojego bloga.

balteam

#383 ·

To wklej tutaj, albo załącznik dodaj.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Paulinux

#384 ·

Albo załóż :D
Happy hacking

dariusz.1991

#385 ·

Julitko, wstawiam wpis tutaj, ponieważ nie posiadam swojego bloga.

Miłość w czasach Pandemii

Galerie zamknięte, filharmonie i inne miejsca związane z kulturą muzyczną nieczynne do odwołania. Czy taka sytuacja musi być beznadziejna? Otuż nie! Od sierpnia mieszkam z dziewczyną (od wtorku narzeczoną). Oboje mamy sporo pracy. Mimo ogromnej miłości chwilami brakuje czasu na wspólne uważne posłuchanie muzyki. Pisząc o muzyce mam na myśli powiedzmy 90 minutowy recital pianistyczny, a nie jedną piosenkę:). Od marca mamy więcej czasu dla siebie. OCzywiście, nadal oboje pracujemy, ale mniej wychodzimy z domu i mamy sporo radości z wielu nawet błachych przyjemności. We wtorek się oświadczyłem. To jeden z najwspanialszych dni w moim życiu. Co ja poradzę na to, że tą pandemię będę wspominał mega optymistycznie? Muszę jednak dodać łyżkę dziekciu do tej beczki miodu. Sporo przytyłem. Nie chce mi się ćwiczyć w zamkniętym pomieszczeniu. Kiedyś pływałem prawie codziennie. Teraz, skoro nie mogę swobodnie wychodzić na zewnątrz (godzinny spacer z psem to za mało) jem to co chcę, i kiedy chcę.
Pandemia koronawirusa nie powinna się zdarzyć, ale skoro już jest, trzeba szukać jej pozytywnych stron:).

daszekmdn

#386 ·

No, ja napisałem wczoraj, o drukarce :D jakby wyprzedziłem wyzwanie?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#387 ·

Nominuję Klaudiusza do zrobienia słuchowiska na temat Mause. To poleciałem...

titomaton

#388 ·

Ok, przyjęte, na jakąś niedzielę czy poniedziałek będzie

patrykkubaszczyk

#389 ·


--Cytat (DJGraco):
Nominuję Klaudiusza do zrobienia słuchowiska na temat Mause. To poleciałem...

--Koniec cytatu
O nieeee!
ty dziadzieeee!

pates

#390 ·

Znowu to masue?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#391 ·

@julitka spróbowałem się postarać spróbować coś popełnić, nie wiem, jak to wyszło.

markus1234

#393 ·

Nominacja dla kogoś, kto ma urządzenie plextalk linio. W jaki sposób w plextalku ustawić daisy online, bo nie umiem tego ustawić. Konto DZDN mam.

DJGraco

#394 ·

A to takie rzeczy na forum a nie na bloga Markus.

markus1234

#395 ·

Ale przecież to jest wątek do nominacji, więc ja taką nominację daję, żeby ktoś, kto ma plextalka linio, zaprezentował mi, jak ustawić to daisy online, tak jak ty mi pokazałeś jak piszesz na iPhonie.

daszekmdn

#396 ·

Ja mam Plextalka ale nie wiem nawet dokładnie jak to daisy online działa xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#397 ·

Ja też nie wiem, jak to działa, dlatego daję nominację. Wiem, że plextalk linio obsługuje daisy online, i to tyle, co wiem.

adelcia

#398 ·

hejwam,

mam prozbe.
niech ktos kto sie na tym zna, napisze albo nagra cos o tym, dla czego jak sie uczymy jezyka opcego lepiej jest miec w naszym slowniczku pierwsze slowo opcojezyczne i drugie nasze, albo dla czego lepiej jest odwrotnie?
jestem bardzo cieekawa.

strowbery

#399 ·

może ja spróbuję ale pewna nie jestem
<3 :* <3

adelcia

#400 ·

jak sie czujes ze jestes w temacie to czemu nie?
Poprzednia 20 / 55 Następna