Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 18 / 55 Następna

wojtas

#341 ·

Jakoś takinie wykładowczy jestem:d

djsenter

#342 ·

Myślałem zawsze, że wmiare możliwości nominacje powinny być spełniane, bo to nie są proźby typu zrobisz mi herbatke? Nie, szkoda.
Tylko bardziej wyzwania i takie podobne.
Senter San

wojtas

#343 ·

Herbatkę mogę zrobić, to co zmieniamy nominacje?

djsenter

#344 ·

Bardzo mnie interesuje prezętacja na powyższy temat, ewentualnie na inny temat mówiący o jakimś problemie społecznym czy subkulturze buntującej się przeciwko społeczeństwu.
Senter San

wojtas

#345 ·

To ją zrób, nominuję sentera do pewnego kowera, szczeguły na pm.

djsenter

#346 ·

No to jest skandaliczne odrzucenie dobrego pomysłu nominacyjnego. Już każdy to czytający może z góry założyć, że jeżeli nominacja wojtasa nie zawiera elementów rapowych czy jest super prosta, nie zostanie zrealizowana. Szkoda.
Senter San

daszekmdn

#347 ·

A mi może ktośprzypomnieć, jakie ja dostałem nominacje bo ciężko się w tym wszystkim odnaleźć?
Pamiętam o tej o kotach rozrabiakach, ale tytuł etc to już nie jest mój poziom ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#348 ·

Co prawda niewszystko jeszcze wykonałam, zostały mi nominacje od Marcysi, Magmar i Kat, ale jeśli ktoś miałby chęć poczekać nieco albo pragnie rzeczy, która nie jest bardzo skomplikowana, to przyjmę.

Bartek1

#349 ·

daszku to był właśnie tytół koty rozrabiaki, to była nominacja od Patryka Kubaszczyka.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

daszekmdn

#350 ·

@Zuzler, jakiś wpis, obojętnie jaki, ale gwarą proszę :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monia01

#351 ·

Camila zgodziła się pokazać nam, jakiej muzyki słucha. Najmniej 10 piosenek wybranych przez funkcję "odtwarzaj losowo" z jej playlisty
***
🇺🇦 🇵🇱

skrzypenka

#352 ·

Mi też jeszcze zostały 4 nominacje.
Große Operndiva?

djsenter

#354 ·

Odpocznij sobie Patryku. Ewentualnie napisz jaki twoim zdaniem może być super odpoczynek, jaki ci się marzy. W hotelu, w górach czy jak? Opisz co byś tam robił i kogo byś zabrał, etc.
Senter San

pates

#355 ·

Jak coś to cośtam niby mam, ale,
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

dariusz.1991

#356 ·

Edytowano
Moja nominacja nieaktualna. Autor odmówił zadania, które zaproponowałem.

djkrissu

#357 ·

W związku z ostatnimi posunięciami dawida wobec mnie, odmawiam. szczegóły na moim blogu w ostatnim wpisie.
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

Julitka

#358 ·

Edytowano
Nie, to nie, nikt nie przymusza.
Ale komu odmawiasz? :)
--Cytat (djkrissu):
W związku z ostatnimi posunięciami dawida wobec mnie, odmawiam. szczegóły na moim blogu w ostatnim wpisie.

--Koniec cytatu
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#359 ·

Nominuję niniejszym Mimi, żeby nam napisała jakiś ziołowo-naturalny wpis antytrądzikowy. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

dariusz.1991

#360 ·

Odmówił mi, ponieważ poprosiłem, żeby napisał wiersz w którym opisałby wszystko to , co Dobrego 'dawid zrobił dla eltena i środowiska niewidomych. Takie antidotum na ostatnie blogowe wpisy.
Poprzednia 18 / 55 Następna