Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 13 / 55 Następna

Mimi

#241 ·

@Pajper, baaaardzo chętnie zinterpretuję. Ale poproszę o tekst. Masz rację, trudno go dorwać.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

pajper

#242 ·

@daszekmdn Obawiam się, że chwilowo niewykonalne, za co przepraszam, ale on jest... no, w kawałkach.
Mam nadzieję zająć się inwentaryzacją sprzętu we wakacje, to wtedy nagram.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

daszekmdn

#243 ·

OK.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#245 ·

Sam się prosiłeś xD track hip hoppowy napisz i nagraj, możemy z ekipą zmontować z podkładem jak coś :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#247 ·

@Patryk Ja Cię nominuję. Wiem, że się powtarzam, ale... Napisz nam coś o sobie. Nie powiedz, tylko napisz. A w drugim wpisie, tym razem głosowym, zrób nam taką trzydziestosekundową prezentację samego siebie, żebyśmy usłyszeli Twój głos.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#249 ·

Edytowano
No, jak o nie, zrób tracka to nie trudne jest w zasadzie coś napisać zrymowanego :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#251 ·

Oj tam, spróbuj.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

patrykkubaszczyk

#252 ·

Oj, nie pszyjmuje.
Ale nominuje ciebie, zrób jakąś fajną grę o pokach.

djsenter

#253 ·

Patryku, zostałeś nominowany, więc sprubować wypada
Senter San

daszekmdn

#254 ·

Edytowano
Pokach? Przecież to nie mój temat jest i w ogóle nie mam o tym pojęcia, bo nie moje klimaty. Gier z resztą nie umiem robić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#255 ·

Hha, no dobra, Pajper, czemu nie, a czemu akurad skaldów? xdd
Große Operndiva?

pajper

#256 ·

@skrzypenka
Bo dużo było Anny Jantar, którą oczywiście bardzo cenię i której piosenki lubię, to ja pozwolę sobie na lekką zmianę klimatu. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

skrzypenka

#259 ·

Spoko, to ja wykonam tę nominacje i zaczęłam tę od Kat i od Bartka, także powoli wywiązuję się z zadań.
Große Operndiva?

Monia01

#260 ·

Nominuję Elanor, żeby wrzuciła kolejny skomentowany rozdział "Anhara" xd
***
🇺🇦 🇵🇱
Poprzednia 13 / 55 Następna