@Pajper, baaaardzo chętnie zinterpretuję. Ale poproszę o tekst. Masz rację, trudno go dorwać.
@daszekmdn Obawiam się, że chwilowo niewykonalne, za co przepraszam, ale on jest... no, w kawałkach.
Mam nadzieję zająć się inwentaryzacją sprzętu we wakacje, to wtedy nagram.
Mam nadzieję zająć się inwentaryzacją sprzętu we wakacje, to wtedy nagram.
A mnie nikt nie nominuje!
Sam się prosiłeś xD track hip hoppowy napisz i nagraj, możemy z ekipą zmontować z podkładem jak coś :D
O nie.
To za bardzo nie w moim stylu.
To za bardzo nie w moim stylu.
@Patryk Ja Cię nominuję. Wiem, że się powtarzam, ale... Napisz nam coś o sobie. Nie powiedz, tylko napisz. A w drugim wpisie, tym razem głosowym, zrób nam taką trzydziestosekundową prezentację samego siebie, żebyśmy usłyszeli Twój głos.
O dobra Julito.
Edited
No, jak o nie, zrób tracka to nie trudne jest w zasadzie coś napisać zrymowanego :D.
Z moimi pomysłami na rymy?
to trudno.
to trudno.
Oj, nie pszyjmuje.
Ale nominuje ciebie, zrób jakąś fajną grę o pokach.
Ale nominuje ciebie, zrób jakąś fajną grę o pokach.
Edited
Pokach? Przecież to nie mój temat jest i w ogóle nie mam o tym pojęcia, bo nie moje klimaty. Gier z resztą nie umiem robić.
Hha, no dobra, Pajper, czemu nie, a czemu akurad skaldów? xdd
@skrzypenka
Bo dużo było Anny Jantar, którą oczywiście bardzo cenię i której piosenki lubię, to ja pozwolę sobie na lekką zmianę klimatu. :)
Bo dużo było Anny Jantar, którą oczywiście bardzo cenię i której piosenki lubię, to ja pozwolę sobie na lekką zmianę klimatu. :)
Nominacja Julity częściowo wykonana!
No i zrobione.
Spoko, to ja wykonam tę nominacje i zaczęłam tę od Kat i od Bartka, także powoli wywiązuję się z zadań.