Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 22 / 87 Następna

pjetia

#421 ·

Ale jak na ślepo do każdej bramki? Przecież ctrl-w podaje ci, do której bramki masz podjechać... Najgorzej, to kombinować!
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

mojsior

#422 ·

ee ja jako gracz to się przekonałem że na ślepo czasem mozna dużo zdziałać i dużo odkryć

matius

#423 ·

O tak, czasem na ślepo można sporo zdobyć.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pjetia

#424 ·

No cóż. Mojsior i Matius, widocznie macie lepsze doświadczenia
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

Aoi

#425 ·

Witam mam następujący problem z startem mianowicie w notatniku wyskakuje mi przyczyna "podwozie w góże" a z tego co pamiętam to skrót do tego to: ctrl f
i się rozbijam przy starcie. Dlaczego? Ja po uruchomieniu silników zwalniam chamulce i potem naciskam ctrl f.
Gdy osiągam prędkość 230 km to nos na 15 a następnie ctrl f oraz ctrl g i nic. Dlczego? Dlaczego?

matius

#426 ·

ctrl f to klapy, a podwozie to ctrl g.
Jedno i drugie trza wcisnąć jak już się wznosimy.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#427 ·

Do Matius
Naciskam wolno i ruwnież na szybko ctrl f i ctrl g i się rozbijam.
Nawet minute temu znowu się rozbiłem :(
Próbowałem nawet alt z wspisałem wysokość i po przecinku ustawienie nosa na 15 a potem ctrl f i ctrl g i też się rozbiłem.

matius

#428 ·

Jak dasz alt z to nos sam się ustawi na 12. Nic nie trza robić. Jak słyszysz taki szum do dajesz ctrl f i ctrl g. I nic nie robisz aż usłyszysz start zakończony pomyślnie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pates

#429 ·

a jak to usłyszysz wciskasz alt home i shift lewo albo prawo do puki nie będzie pod literą n przedsiebie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pjetia

#430 ·

dojeżdżasz do pasa, zatrzymujesz się, alt-z i wpisujesz 500, potem jak pod f1 dostaniesz pozwolenie na start, to alt-home i rura! Jak usłyszysz szum zamiast kół, to po 3 sekundach dell, potem alt-f i alt-g i czekasz na "start zakończony pomyślnie" i znowu alt home i jedziesz w górę
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

zywek

#431 ·

Po co alt+home, nie lepiej sobie trzymać home i sprawdzać r jaka prędkość jest?

matius

#432 ·

Ja też nie robie alt home jak startuje.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#433 ·

Witam proszę o przesłuchanie mojego "poradnika" udostępniłem go w moich udostępnionych plikach.
Nie wiem gdzie popełniam błąd.
Proszę aby mi ktoś skazał ten błąd.
Pozdrawiam

mojsior

#434 ·

a ja tam z grubej rury jak się mam wznieść to alt home a potem jak się wzniesie to ctrl g i ctrl f i wualaa

pjetia

#435 ·

Ja raczej też tak, jak Mojsior
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

Aoi

#436 ·

witam zainstalowałem eurofly na drugim laptopie oraz mac na system windows. Mam następujc problem ponieważ nie działa skrót do tankowania palita ani ctrl shiwt r ani ctrl e dodam tylko tyle że pozostłekróty działają.
Czy ktoś wie dlaczego?

Irniss

#437 ·

ctr shift e ;) nie r

pjetia

#438 ·

Jakoś mnie nie dziwi, że nie działają skróty na macu z windowsem, bo tam inaczej działa klawiatura.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#439 ·

czy ktoś lata samolotami z auto pilotem? szkoda że amerykaanie nie zbudowali samolotu nad dzwienkowego boinga 2707 jest owiele szybszy od concorde prendkość maxymalna 3000 k m nagodzine jak by go zbudowali to był by w grze durzy dystans morzna by było przelecieć owiele szybciej niż concordem

matius

#440 ·

Autopilot jest dopiero na samolotach trzeciej kategorji.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.
Poprzednia 22 / 87 Następna