Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 21 / 87 Następna

pates

#402 ·

a są bety trójki? I jak się dostać do beta testów?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#404 ·

jestem praktykantem nareszcie! Heh kiedy w własnych lotach będę mógł używać samolotów II kategorii?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

matius

#405 ·

Najprawdopodobniej jak w misjach będą.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pates

#406 ·

są już
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

general39

#407 ·

morzecie mi wyjasnic dlaczego niby mam inspektora a na stronie mam nauczyciela?

Aoi

#408 ·

Witam mam następujący problem w grze. Jestem na zadaniu 06.
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam

pates

#409 ·

hejka! Ma ktoś jakieś fajne dodatkowe samoloty do euro fly 2?
Ps. Potrzebuję instalki starego eurofly
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#410 ·

po co jest plik .dew przy każdym samolocie?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pjetia

#411 ·

Skoro masz włączony ctrl-shift-c, to przed samolotem powinien być alarm. wtedy trzeba się wznieść lub opaść, w zależności od komunikatu o jakieś 400 metrów, wtedy się bankowo nie zderzysz.
--Cytat (Aoi):
Witam mam następujący problem w grze. Jestem na zadaniu 06.
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam

--Koniec cytatu
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

mojsior

#412 ·

dajesz sobie nos na 15 jeżeli alarm każe ci się wznieść albo na minus 15 jeżeli musisz niżej i czekasz aż do przestanie pikać i potem se możeszpowrócić do poprzedniego pułapu, radzę ci lecieć pełną prędkością to wtedy szybciej będziesz wzlatywał

matius

#413 ·

Można dać też 20 to jeszcze pasażerowie nie krzyczą. :P
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pates

#414 ·

noo oni wrzeszczą nawet jak wylądujesz.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pjetia

#415 ·

Jak wylądujesz, to raczej klaszczą, nie wrzeszczą, no ale to zależy, jak kto co postrzega...
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

Aoi

#416 ·

Witam aktualnie mam misjię dostarczyć turystów do Popradu w Słowacji.
Po wykonaniu wszystkich początkowych czynności przed startem lece do bramek i z jakiej bramki mam wiedzieć , że akurat tam mam pasarzerów?
W trybie zadań.
Pozdrawiam

piter9521

#417 ·

Wciskasz ctrlw i dostajesz informacje do której masz podjechać.

mojsior

#418 ·

ale czekaj coś mi się nie zgadza przecież pierwsza misja jaką mamy z pasażerami to jest dowiezienie pasażerów do bratysławy, a gdzie tam jest poprat, więc jak zrobiłeś misje z bratysławą bez pytania o bramkę?

pates

#419 ·

dokładnie, poprad jest gdzieś dalej. Chyba że z popradu ich zabierasz.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Aoi

#420 ·

tzw na ślepo podjerzdzałem do każdej bramki po kolej
Poprzednia 21 / 87 Następna