wątpie
jestem praktykantem nareszcie! Heh kiedy w własnych lotach będę mógł używać samolotów II kategorii?
Witam mam następujący problem w grze. Jestem na zadaniu 06.
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam
hejka! Ma ktoś jakieś fajne dodatkowe samoloty do euro fly 2?
Ps. Potrzebuję instalki starego eurofly
Ps. Potrzebuję instalki starego eurofly
Skoro masz włączony ctrl-shift-c, to przed samolotem powinien być alarm. wtedy trzeba się wznieść lub opaść, w zależności od komunikatu o jakieś 400 metrów, wtedy się bankowo nie zderzysz.
--Cytat (Aoi):
Witam mam następujący problem w grze. Jestem na zadaniu 06.
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam
--Koniec cytatu
--Cytat (Aoi):
Witam mam następujący problem w grze. Jestem na zadaniu 06.
Zakażdym razem się zderzam z innym samoloten.
Odrazu napisze tutaj, że mam uruchomione ctrl shiwt c.
Wierza ruwnież nie nadaje.
Pozdrawiam.
W jaki spsoób przeszliście misjię?
Pozdrawiam
--Koniec cytatu
dajesz sobie nos na 15 jeżeli alarm każe ci się wznieść albo na minus 15 jeżeli musisz niżej i czekasz aż do przestanie pikać i potem se możeszpowrócić do poprzedniego pułapu, radzę ci lecieć pełną prędkością to wtedy szybciej będziesz wzlatywał
Jak wylądujesz, to raczej klaszczą, nie wrzeszczą, no ale to zależy, jak kto co postrzega...
Witam aktualnie mam misjię dostarczyć turystów do Popradu w Słowacji.
Po wykonaniu wszystkich początkowych czynności przed startem lece do bramek i z jakiej bramki mam wiedzieć , że akurat tam mam pasarzerów?
W trybie zadań.
Pozdrawiam
Po wykonaniu wszystkich początkowych czynności przed startem lece do bramek i z jakiej bramki mam wiedzieć , że akurat tam mam pasarzerów?
W trybie zadań.
Pozdrawiam
ale czekaj coś mi się nie zgadza przecież pierwsza misja jaką mamy z pasażerami to jest dowiezienie pasażerów do bratysławy, a gdzie tam jest poprat, więc jak zrobiłeś misje z bratysławą bez pytania o bramkę?