Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 19 / 87 Następna

Prof.Falkowicz

#361 ·

no wlasnie nie bardzo bo sluchalem podcastu michala dziwisza o Euro fly i on nie tlumaczyl co sie robi tylko pokazywal jak sie gra, a w tej dokumentacji sa tylko opisane wlasne loty ale nie ma opisu zadan i dlatego prosze opomoc Klaudie, bo byla tak mila ze sama sie wtedy zglosila ze chetnie pomozei nie chce na nikim zerowac przyjacieluto nie jest tak

mojsior

#362 ·

to był podcast o starym eurofly a już jest nowy to po pierwsze a po drugie to nawet w tym starym jest opisana procedura startu choć się trochę różni

DJGraco

#364 ·

Ehhhh sprawdź sobie na tyflopodcast.net

mojsior

#365 ·

pisałem już roberto lombino który notabene pięknie mówi po polsku

Prof.Falkowicz

#366 ·

sluchalem go i wiem tyle samo co przed pod castem

denis333

#367 ·

Widocznie nie uważnie słuchasz.

Prof.Falkowicz

#368 ·

bo przez pól podcastu jest o mapie zamiast konkretne rzeczy

pjetia

#369 ·

Profesorze falkowicz!
Zmień sobie nicka, bo Michałowi Ż. do pięt nie dorastasz! Jeśli chcesz krok po kroku procedurę startu, to odezwij się do mnie na prv, umówimy się na skypie i pokażę, co i jak. Ale to Ty musisz wyjść z inicjatywą!
Mojsior, nie masz za co przepraszać!
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

Aoi

#370 ·

Witam pobrałem symulator lotów po polsku , wysłuchałem podcastu i mam pytanie gdy już szykuje się do lotu i ruszam przyciskam strzałkę w dół to za każdym razem się rozbijam. Dlaczego?
M

daszekmdn

#371 ·

W górę trzeba.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#372 ·

zaczynam dzisiaj pierwszy lot, przekonaliście mnie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#373 ·

ja tak odpalam i kurde naprawdę spooooooro opcji. Ale jak ustawić jakie chce mieć głosy wieży itp?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Aoi

#374 ·

Witam to ja może napisze moją procedurę startową:

1. ctrl b
2. ctrl shiwt f
3. F
4. alt f wspisane liczby
5. ctrl shiwt t alt t wspisanie liczb
6. ctrl shiwt e
7. F8
8. shiwt b , shiwt f , shiwt s
9. ctrl shiwt: p, v, q,
10. F1

Przytrzymuje klawisz home a literą R sprawdzam prędkość.
Potem przyciskam strzałkę w dół. Literą Z sprawdzam wysokość i się rozbijam.
Pozdrawiam.

pates

#375 ·

jak sprawdzić dane samolotu?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

matius

#376 ·

ctrl enter.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#377 ·

Witam, do czego słurzą klawisze c oraz y i w jaki ssposób włącza się "nos".

pates

#378 ·

ostatnie pytanko. Jak zmienić głos np wieży?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

matius

#379 ·

Dobra, ja może zrobie nagranie na youtube z tego. Bo widze, że każdy ma inne pytanie, a nie wie jak to zrobić.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pates

#380 ·

cały czas mam zajęte pasy czemu?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
Poprzednia 19 / 87 Następna