Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 18 / 87 Następna

matius

#341 ·

Jak stoisz to dziobu nie podniesież. Zprubuj jak jedziesz. Ja robie tak, że rozpendzam do danej prętkości, klapy już zrobione, dopiero podnosze. Albo przy kategorii dwa daje alt z i wklepuje 500.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Prof.Falkowicz

#342 ·

a jak sie ustawia wysokosc w pierwszej kategorji przy sk737?

matius

#343 ·

Nie da się ustawić. Samemu trzeba pilnować. Tylko na kategorii dwa można ustawiać.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Prof.Falkowicz

#344 ·

a jesli jestem ustawiony na pólnoc odrazu i mam komunikat z wierzy eska 737 masz pozwolenie na start z pasa na wprost to jak sie na ten pas ustawic?i jak kontynuowac kurs na pólnoc zeby odrazu po starcie sie nie rozbic?

Irniss

#345 ·

jesteś na nim jedź prosto

mojsior

#347 ·

powiem to co zawsze akurat jest przetłumaczona bardzo dobrze dokumentacja.
Przed chwilą sprawdziłem wejdź do folderu docs/pl i w pliku quickstart dowiesz się wszystkiego co trzeba

Prof.Falkowicz

#348 ·

to czytalem tylko skruty ale sprawdze jeszcze raz

Prof.Falkowicz

#349 ·

przeczytalem dokumentacje ale jeszcze cos robie zle ale nie wiem co

nuno69

#350 ·

1 likes
No to rob zle az zrobisz dobrze. No blagam was.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Prof.Falkowicz

#351 ·

no wiesz kolego ja nie jestem biegly w tej grze wiec potrzebuje nauczyciela lub nauczycielki która mi pokarze moje bledy a ktos kto ja przeszedl cala tak jak irmis bedzie napewno dobrym nauczycielem tej gry chodzi mi tylko o to zeby ona polaczyla sie ze mna przez remote i patrzyla co robie nie tak bo nie chodzi mi o to zeby ona przeszla ta gre za mnie tylko zeby nauczyla mnie jak w nia grac czaisz?

nuno69

#352 ·

A walnij się w łeb i zapytaj: "A kto nauczył Irniss grać?"
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#354 ·

Sama się nauczyła.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Prof.Falkowicz

#355 ·

no to sie jej chwali, to moze mnie teraz nauczyc jako dobra nauczycielka i kolezanka, hahahaha

nuno69

#356 ·

1 likes
No nie przyjacielu, dlaczego masz zerowac na wiedzy innych? Skoro ona sie nauczyla, to ty tez mozesz.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Prof.Falkowicz

#357 ·

nie chce zerowac na jej wiedzy, przyjacielu tylko chce zeby patrzyla co i jak robie i w razie czego mnie poprawila a kolezenska pomoc to chyba nie jest zerowanie na wiedzy innej osoby tylko dzielenie sie ta wiedza a to nie jest nic zlego pomóc jesli wiem jak to zrobic

mojsior

#358 ·

1 likes
ja myślę że pomożemy koledze ignorując jego wiadomości

mojsior

#359 ·

1 likes
Przepraszam za mój poprzedni wpis trochę mnie poniosło.
Czy naprawddę jest tak ciężko napisać do klaudii czyli irnis i poprosić ją prywatnie o pomoc, czy może czekasz, aż klaudia sama przyjdzie do twojego domu i pomoże ci z tą grą.
Ja jestem w stanie wszystko zrzumieć gdyby ta gra była po angielsku albo po francuzku, ale jest po polsku.
Masz nawet podcast na tyflopodcaście nagrany przez jednego z testerów ze słowacji roberta lombina, tyle możliwości nauczenia się.
Wystarczy wyrazić minimum samozaparcia to tak niewiele, a może pomóc.
Ten powiedzmy symulator nie jest aż tak skomplikowany.
To co mają powiedzieć ci, którzy używają profesjjonalnego symulatora od microsoftu, gdzie do każdego samolotu jest inna specyfikacja, inne checklisty, a w powietrzu trzeba ogarniać więcej.

falkowicz sobi

grzegorzm

#360 ·

Rozumiem, że można mieć problem z grą, ale przecież w tyflopodcastach jest wszystko wyjaśnione krok po kroku.
Poprzednia 18 / 87 Następna