no wlasnie nie bardzo bo sluchalem podcastu michala dziwisza o Euro fly i on nie tlumaczyl co sie robi tylko pokazywal jak sie gra, a w tej dokumentacji sa tylko opisane wlasne loty ale nie ma opisu zadan i dlatego prosze opomoc Klaudie, bo byla tak mila ze sama sie wtedy zglosila ze chetnie pomozei nie chce na nikim zerowac przyjacieluto nie jest tak
to był podcast o starym eurofly a już jest nowy to po pierwsze a po drugie to nawet w tym starym jest opisana procedura startu choć się trochę różni
a kto go zrobil?
sluchalem go i wiem tyle samo co przed pod castem
bo przez pól podcastu jest o mapie zamiast konkretne rzeczy
Profesorze falkowicz!
Zmień sobie nicka, bo Michałowi Ż. do pięt nie dorastasz! Jeśli chcesz krok po kroku procedurę startu, to odezwij się do mnie na prv, umówimy się na skypie i pokażę, co i jak. Ale to Ty musisz wyjść z inicjatywą!
Mojsior, nie masz za co przepraszać!
Zmień sobie nicka, bo Michałowi Ż. do pięt nie dorastasz! Jeśli chcesz krok po kroku procedurę startu, to odezwij się do mnie na prv, umówimy się na skypie i pokażę, co i jak. Ale to Ty musisz wyjść z inicjatywą!
Mojsior, nie masz za co przepraszać!
Witam pobrałem symulator lotów po polsku , wysłuchałem podcastu i mam pytanie gdy już szykuje się do lotu i ruszam przyciskam strzałkę w dół to za każdym razem się rozbijam. Dlaczego?
M
M
ja tak odpalam i kurde naprawdę spooooooro opcji. Ale jak ustawić jakie chce mieć głosy wieży itp?
Witam to ja może napisze moją procedurę startową:
1. ctrl b
2. ctrl shiwt f
3. F
4. alt f wspisane liczby
5. ctrl shiwt t alt t wspisanie liczb
6. ctrl shiwt e
7. F8
8. shiwt b , shiwt f , shiwt s
9. ctrl shiwt: p, v, q,
10. F1
Przytrzymuje klawisz home a literą R sprawdzam prędkość.
Potem przyciskam strzałkę w dół. Literą Z sprawdzam wysokość i się rozbijam.
Pozdrawiam.
1. ctrl b
2. ctrl shiwt f
3. F
4. alt f wspisane liczby
5. ctrl shiwt t alt t wspisanie liczb
6. ctrl shiwt e
7. F8
8. shiwt b , shiwt f , shiwt s
9. ctrl shiwt: p, v, q,
10. F1
Przytrzymuje klawisz home a literą R sprawdzam prędkość.
Potem przyciskam strzałkę w dół. Literą Z sprawdzam wysokość i się rozbijam.
Pozdrawiam.
Dobra, ja może zrobie nagranie na youtube z tego. Bo widze, że każdy ma inne pytanie, a nie wie jak to zrobić.