Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 20 / 87 Next

Irniss

#381 ·

do aoi
zwiń klapy i podłoże jak wysokość zacznie wzrastać

matius

#382 ·

Jest coś nie tak. Pas miałem dobry i tego jestem pewien, a mam komunikat błendny pas jak się rozwalę. Miałem b5, wjechałem na ten pas i startuje. Nawet naziemna powiedziała, abym połączył się z wierzą, a mówi tylko jak jest dobry pas. A tu rozwalam się i dowiaduje się, że przyczyną jest zły pas.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#383 ·

bo musisz skręcić na ten pas i kiedy kontrola ci mówi, że masz się połączyć z wierzą to musisz zachamować żeby nie przejechać pasa, no i ważne aby na ten pas za szybko nie wjeżdżać

matius

#384 ·

Dobra, już wiem czego nie zrobiłem. Nie spytałem wierzy o pozwolenie. :)
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

matius

#385 ·

Teraz poszło i obrobie odcinek i jutro będzie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#386 ·

Dobry wieczur, dlaczego w trybie "wolne latanie" gdy znajduje się na lotnisku oraz na danym pasie startowym a kontrola lotu prosi mnie o kontakt w celu odlotu to gdy naciskam klawisz f i podaje mi dane do do odbiornika następnie go uruchamiam ctrl shiwt t a następnie alt t aby wspisać liczby i nic się nie dzieje? Czy to jest błąd w grze? Pozdrawiam

matius

#387 ·

Zależy jakie lotnisko. Lotniska drugiej i trzeciej kategorji mają wierze naziemne i wierze kontroli lotów. W tedy są dwie częstotliwości pod f. Jeśli chcesz wystartować, to interesuje się druga częstotliwość.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#388 ·

Witam, z tego co się orjętuje to lotnisko jest pierwszej kategori.
Ostatnie moje pytanie jest następujące w aki sposób poruszać się w powietrzu?

s sprawdza kierunek to wiem
n nuwi o celu w kontch
natomiast ctrl n muwi nazwe celu i np. 2 minuty

wiem ruwnież, ze strzałkami w lewo , prawo zmieniam się o jeden stopień.
Pozdrawiam i rzyczę miłych lotów.

matius

#389 ·

kontrol strzałka to o 90 stopni, shift strzałka o dziesięć stopni.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

matius

#390 ·

Jest już odcinek na moim kanale. Można sobie obejżeć.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#391 ·

a czy mugł byś zamieścić link do twojego kanału?
Pozdrawiam

pates

#392 ·

w 2 misji czały czas się rozbijam. Czemu?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Aoi

#393 ·

Witam
mam pytanie na temat pierwszej misji.
Kiedy znajduje się w powietrzu i mam takie same dane z s i z n np. 300
otrzymuje komunikat że lece przed sobą. Czy to znaczy , że lece w dobrym kierunku?
Kiedy będe wiedział, że dolatuje do lotniska?
Pozdrawiam

pates

#394 ·

wieża ci powie
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Aoi

#395 ·

Ok ale te dane muszą się pokrywać i wtedy lece w dobrym kierunku?

Aoi

#396 ·

Witam serdecznie czy jest tutaaj osoba która pokaże , zaprezentuje mi zdalnie jak latać w powietrzu przez nvdaremote.
Proszę o kontakt prywatny. Pozdrawiam.

pates

#397 ·

przez remote się nie da, mogę ci to najwyżej nagrać
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

ninka

#398 ·

Hej hej
A ja powiem tak na youtube są stworzone dokładne poradniki, w których jest zawarta procedura startu, lodu, londowanie itp.
Stworzył to Kamil Midzio

pjetia

#399 ·

O kurna! Ale się tu działo!!! Przedmówca podał, że Kamil stworzył podcasty na youtube z procedurami. Przez nvda remote się da, ale trzeba być w stałym kontakcie głosowym, mogę pomóc, jakby co.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#400 ·

a czy w wersji eurofly 3 samoloty kat 2 bendom mialy autopilota?
Previous 20 / 87 Next