Oo! Dzięki! Może jak się do polaczków będę zwracać, to przekarzą tym angolkom, xdd. Bo mój Angielski
to nie jest aż taki dobry, żeby pisać gdzieś tam, urzędowo, publicznie. A może w tej studni to każdy będzie mógł pisać
w swoim języku, a twórcy będą sobie tłumaczyć. Swoją drogą, to jest tam coś takiego, jak forum. Ale nie
wiem czy dostępne dla nas.