Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 40 / 74 Następna

fantasma467

#781 ·

Faktycznie sprzedaż płyt jest automatyczna, już kasa leci na konto :)

Kasia

#782 ·

Nic się nie stało. Sporo gości chyba nie otarło. Ania i Jacek nie wyrobli się z powrotem z koncertu w
wilnie. Ale wpisy w dzienniku były fajne. Ale przynajmniej nie takie, że to nie było najbardziej zachwycające
przjęcie na którym byłam

fantasma467

#783 ·

Ja byłam i miałam pozytywne wpisy więc impreza udana.

Kasia

#784 ·

Ja też. Nom nom nom. Co za wyszukane przekąski. Nie wrócę na głodniaka do domu.

Zobaczmy, czy ten bar jest naprawdę otwarty. Hej, barman, zrób mi long island i coś tam jeszcze nie pamiętam
tej nazwy, niech będzie podwujna :D

Celtic1002

#785 ·

Ja też byłam haha.
22:51: Krzysztof plus Alicja równa się ambicja. dobiega końca!
22:37: Zobaczmy czy ten bar naprawdę jest taki otwarty. Hej, barman, zrób mi Long Island Iced Tea. Niech będzie podwójna!
22:16: Om nom nom! Co za wyszukane przekąski. Na pewno nie wrócę do domu na głodniaka.
22:06: Przechadzam się po czerwonym dywanie prowadzącym na imprezę Krzysztof plus Alicja równa się ambicja.. To będzie niesamowite!
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

fantasma467

#786 ·

Mam pytanie, jak dodać post do forum popmundo? Dołączyłam do kilku, ale tam nie ma linku napisz post.

Kasia

#787 ·

Hej.

Nadejszła wiekopomna chwiłła.

Alicja ma 90 dni w popmundo. Kupiliśmy eksperymentalną płodność, ale chyba można użyć dopiero w 91 dniu
gry, bo narazie nawet nie możemy użyć

Kasia

#788 ·

Słuchajta i uważajta. Seks z fanami skończył się u Krzysia chlamedią. Nie wiem jak go z tego wyleczyć,
bo nie musi być hospitalizowany. :D

fantasma467

#789 ·

uuuuuu to kiepsko. Moja postać Basia jest na to choróbsko zaszczepiona na szczęście.

fantasma467

#790 ·

A co do dzieci to ja chyba muszę kupić sztuczne zapłodnienie, bo mój obecny kochanek kiedy mam owulację,
nie loguje się wcale, albo co innego go zajmuje.

fantasma467

#791 ·

I jeszcze dodam na przyszłość, jak będziecie starać się o poczęcie dziecka, to najlepiej przestawić status
na wyluzowany. Gdzieś wyczytałam na angielskim forum.

Kasia

#792 ·

Fantasmuś, kochanie, gdzie się na to zaszczepiłaś? W Warszawie nie ma szczepionki na chlamedieeeee! Ja
ie chcę umrzeeeć

Kasia

#793 ·

Będę aaaatąąąą. Kupiliśmy sobie ekstremalną płodność i się kochaliśmy. Ciekawe tylko, cz jej nie zaraziłem
:D

anorcia

#794 ·

No obyś mnie nie zaraził, bo umrę przed porodem, i nawet się nie dowiem czy to chłopiec czy dziewczynka
hehe

fantasma467

#795 ·

Nie wiem jak to się stało do końca. Zaszczepili mnie gdzieś w trakcie trasy koncertowej. Jakaś pielęgniarka
mnie dorwała, pobrała krew i zaszczepiła. Wygląda na to, że wbrew mojej woli,hahaha, ale na dobre wyszło.

fantasma467

#796 ·

A poza tym gratuluję przyszłym rodzicom. :)

Kasia

#797 ·

no kurdeee. Ja poszłam do szpitala i skontaktowałam sie z Marcinem Piechowiakiem. Pod linkie, jeżeli
potrzebujesz jakiekolwiek szczepionki, skontaktuj się z, link mną. :D No i co? Ten sukinkocidło, siedzi
sobie w rio dejaneyro, a mnie chlamydia wykańczaa, takie wpisy w dzienniku są. Wiem, że sam sobie krzysio
na to zapracował, ale, bez przesadyzmu, xdd, jak jesteś lekarzem to siedź na dupie, bo niewiaodm kiedy
kto chory sie trafi xD

djsenter

#798 ·

No gratulacje, a ja już obchodzę dwudzieste urodzinki, jako carlo popper oczywiście:d
Senter San
Poprzednia 40 / 74 Następna