A w tej drugiej o co chodzi, na co mam uważać, coś 112 i przez 28 dni? Nie wiem o co tu biega.
Roflllll!
Dzieńdobry!
Cikawe akcje się tu dzieją.
W każdym razie, ja teraz pieprze sie w Johannesburgu, drogi Krzystofie:d
Dzieńdobry!
Cikawe akcje się tu dzieją.
W każdym razie, ja teraz pieprze sie w Johannesburgu, drogi Krzystofie:d
okazuje sie, że nie trzeba mieć na sto, żeby mieć możliwość pieprzenia. Mi i Ani kiedyś spadła na 170
chyba i wystarczyło, że poszlim na sofe, i już :D
chyba i wystarczyło, że poszlim na sofe, i już :D
W małżeństwie to pewnie może być poniżej 100 bo małżeństwo ma swoje prawa, czyż nie?
rofl rofl, aleja niemam takich kontaktów z dziewczynkami, nie licząc kilku w tym wątku.
Aha OK, myślałam, że w małżeństwach można więcej, a to jednak i poza.
Słuchajcie. Pytanie mam. Czy jak się ma ekipę pomocniczą, to jak się chce im dać premie, to trzeba dać
kazdemu z osobna? Czy jak dasz te dwa tysiące, to jednej osobie się daje?
kazdemu z osobna? Czy jak dasz te dwa tysiące, to jednej osobie się daje?
Nie wiem ale ostatnie wasze wpisy w dzienniku mnie powaliły hahahahahaha
Krzyś i Alicja hahahaha
padłam. Karetke dziurrrwaaa maać kaareetkee. Też jesteśmy o siebie zazdrooośniii. Jak Anka z Jackieeem.
Zdechłam
Zdechłam
Słuchajcie, właśnie moje studio nagraniowe wydało mój album i dostarczyło mi 10000 płyt. I teraz co,
będą automatycznie kupowane, czy muszę coś jeszcze zrobić?
będą automatycznie kupowane, czy muszę coś jeszcze zrobić?