Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 41 / 74 Next

djsenter

#801 ·

Ja od szesnastki
Senter San

Kasia

#802 ·

Monia znalazla w paryzu ta przekleta szczepionke na chlamydie. Bo ten caly dotorzyna od siedmiu bolci
sie w koncu ze mna nie skontaktowal. Nie wiecie czyjak mi moniakupi t szczepionke, to moge jej uzyc sama,
czy ktos musi mnie zaszzepic?

ninka

#803 ·

już nie aktualne :D

Kasia

#804 ·

No zobaczymy. Przyjelam ta szczepionke, ninka mi kupila we francji hahaha. Ale narazie w ciele i zdrowiu
jest napisane, ze nadal mam ta chorobe. Zobaczymy, moze zniknie po nastepnej aktualizacji

longshoot

#805 ·

pewnie nie zniknie, bo ja sobie jedną zrobiłem, i tak musiała mi pani doktor drugą zrobić, znaczy nei
wiem czy musiałę ale wkażdym bąć razie zrobiła tak więc no. i jeszcze mnie wyleczyła.

Kasia

#806 ·

kuuuwaaa. Zaszczepcie mnie bo bezpłodny sie staaaaneee

fantasma467

#807 ·

Słuchajcie, nie wiecie jak działa Channelle 69? Kupiłam by uwieźć kogoś i w końcu mieć dziecko. Tylko nie wiem czy to działa na nieznajomych też.

Kasia

#808 ·

Spróbuj uwieźć Jacusia, ale nie wiem czy to nie trzeba uzyc w dzień płodny. :D

fantasma467

#809 ·

Kasiu wszystko super tylko Jacuś chyba nie jest vipem i nie zapyli Basi niestety. Szkoda, że Krzyś żonaty :(

Kasia

#810 ·

Ae basiu, ja jeszcze nie wiem, spróbowałabym

fantasma467

#811 ·

A to nie działa jak ekstremalna płodność. Muszą być oboje vipami.

Kasia

#812 ·

aaaa to, cicho, ale zapłodniona. Choć, choć, po cichu, na strychu. Tylko mam chlamydie, aaaale tam :D

fantasma467

#813 ·

Dzień płodny wypada mi dwunastego. Można spróbować, tylko ciiiiii, by żona nie wiedziała, hehehe

Kasia

#814 ·

dobra. TTylko gdzie. :D Można tylko w domu

fantasma467

#816 ·

Co do tego choróbska to spróbuj się zgłosić do Szczepana Marszała. On chętnie leczy.

Kasia

#817 ·

oooo, a mam d niego zainteraktowac? czy jak, wyslac mu prywatną wiadomosc? A w hotelu to nwm jak wynajac
pokoj, xd

Kasia

#818 ·

Doooobra. Zainteraktowałam do szczepka i wysłał mu wiadomosc

fantasma467

#819 ·

Jeśli chodzi o hotel to nie trzeba nic wynajmować, tylko wejść do niego i już, a z lekarzem słyszę, że
sobie poradziłaś. Pewnie wyleczy.

Kasia

#820 ·

Ssssłuchaj jakie jaja. Napisałam i zainteraktowałam do tego twojego Marszał, ale odezwał sie Piechowiak.
Miałam wyłączone używanie przedmiotów na mnie, dlatego nie znalazł sie nikt, o by mnie zaszczepił i
wyleczył. A najgorsze, że Ala ode mnie się tym tałatajstwem zaraziła. A jest w ciąży, ciekawe co teraz.
Ale już ustawiłam to włączyłam co trzeba, niechaj mnie zaszczepi.
Poprzednia 41 / 74 Next