Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 16 / 74 Następna

fantasma467

#301 ·

Wiem, wiem, że początki są trudne, tylko mam niecierpliwą naturę, ale damy radę :)

ninka

#302 ·

ojoj napoczętek mmuszę iść to sklepu gdzie zakupie te ruchy pieluchy

djsenter

#303 ·

I to właśnie jest właściwa inicjatywa, zresztą ja terz jestem w Meksyku.
Senter San

djsenter

#305 ·

Taa, a hymn SSSS gotowy.

Senter San

djsenter

#306 ·

W sensie hymn naszego zespołu.
Uwzględniłem tam flet, bębny i raperów.
Senter San

longshoot

#307 ·

hahaha no to będę bembnił

djsenter

#308 ·

A weś zrób jakiś kawałek na płyte
Senter San

Kasia

#309 ·

Pod tytułem Krzychu Węgrzyn Is my live, my lover, nd my idol

djsenter

#310 ·

Nieee, lepiej KW is dead, czyli diss na Krzysztofa Węgrzyna;d
Senter San

Kasia

#311 ·

Padłam. A wiecie jakie mmy plany jak urodzi ię nam z Alą córcia jej dać na imię? węgiereczka

djsenter

#312 ·

Dobre!
A jak kiedyś synek to Węgrzyn junior, hahah.
Senter San

Kasia

#313 ·

Węgorz,ewentualnie węgiel, wągier, lub nwm co, xdddd

ninka

#314 ·

Kasiu węgorz czyżby nawiązanie to sytuacji?

Kasia

#315 ·

tak haha. I to Grzegorz.

Celtic1002

#317 ·

Słuchajcie, popmundziaczki, jak ćwiczyć podstawy instrumentów klawiszowych jeszcze inaczej? Bo na uniwerku
są tylko podstawy instrumentów dętych drwnianych.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#318 ·

A ja nie wiem, jak mam ćwiczyć ten cholerny, pieprzony, seks. Ćwiczenie umiejętności nic nie daje, bo
ciagle pojawiają się wpisy w moim dzienniku, że nie udaje mi sie polepszyć tej umiejętności. Nie ma
takiego kursu na uniwerkach, nie dało nic przeczytanie podstaw kamasutry. Czy jest tu ktoś, kto może
zostać moim nauczycielem, ma umiejętność podstawy nauczania i seks na 5?

anorcia

#319 ·

A ja uczęszczam na zajęcia z podstaw gwiazdorstwa. Miałam wpis, że tracę tam czas, i już się więcej nie
nauczę. Dostałam notatkę, która mi trochę umiejętność podniosła. No i nie wiem, czy mam czekać na kolejną,
czy zacząć uczyć się czegoś innego na tym uniwersytecie.

fantasma467

#320 ·

Podstawy instrumentów klawiszowych to raczej przez zakup i przeczytanie książki, a dalej przez ćwiczenie
umiejętności.
Poprzednia 16 / 74 Następna