Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 15 / 74 Następna

Kasia

#281 ·

Oki, ara pokombinujem

djsenter

#282 ·

spx, i jak ktoś jest chętny do współpracy to pisać tu albo do mnie, i kasi, a raczej Krzycha kohanego
Senter San

ninka

#283 ·

chętny ja oczywiście, że ja xd

djsenter

#284 ·

No i fajnie! troje głównych bochaterów.
Albo można zrobić tak, że każżdy z nas ogarnie jakiś wstęp.
Czyli najpierw jedna postać opisuje swoje życie i tak dalej, potem poznaje drógą i tak dalej. Co sądzicie?
Senter San

Kasia

#285 ·

Myślę, że ędzie to fajne. Może ktoś jeszcze będzie chiał dołączyć

ninka

#286 ·

no też tak myślę

djsenter

#287 ·

A apropo czy ktoś jeszcze donas dołączy, to czemu nie!
Jutro się okaże.
A teraz moje panie, dobranoc,Carlo Popper udaje sie naspoczynek, chociaż to dziwne, bo z kilka godzin
ma koncert, hahah.
Senter San

djsenter

#288 ·

No cóż, widzę, że albo nikt niejest zainteresowany fun fiction, albo cholernie zajęci byliście dzisiaj.
Mam tu na myśli innych popmundziaczków.
Senter San

Kasia

#289 ·

Ja nadal jestem za. Spotkajmy się gzie wweekend

fantasma467

#290 ·

Wiecie co? Ja chyba nie potrafię być bandytą, albo moja postać ma zasłabe umiejętności bo znowu siedzi
w ciupie w the great heist. :(

Kasia

#291 ·

hahaaahahahaaahahahahaaa. ja dopiero załoyłam gang ze znajomkami, to zoaczym. A jesteśmy w Chicago

Celtic1002

#292 ·

No, ja już dwa razy z Grześkiem w pudle siedziałam. :D :D :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#293 ·

A myślałem, że Popmundo was czegoś nauczyło.
Początki zawsze są trudne!
Zresztą więźienie jest fajne, bo łysy, nieten z Eltena uczy fajnych umiejętności.
Senter San

Kasia

#294 ·

e!ee! Ja to wim. Ni nic nie mówię przec. Domyśliłam się, że to jak w popmundo. Miałam razej na myśli,
że zobaczymy, jak nam pujdzie. Warrra łode mie xD

djsenter

#295 ·

To niebyło dociebi, zresztą nic niemam do gangsterów na moim terenie,hah.
Senter San

Kasia

#296 ·

To ja myślę. Bo inaczej cię napadniem, i rokradniem. Seksualnie weźmim obrotyd

djsenter

#297 ·

Hmm, zdaje mi się, że wspominałem już otym, że mam w domu strzelbe i 20 pocisków dalekiego zasięgu?
Senter San

ninka

#298 ·

hahaaa także Kasiu nue radzę xd

Kasia

#299 ·

moniko, ja się nie boję, o mam gieś naboje, x

djsenter

#300 ·

Po wybijam was jak muchy, zanim zdążycie zeszczać się ze strachu w pieluchy;d
Senter San
Poprzednia 15 / 74 Następna