Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 33 / 45 Następna

Paulinux

#641 ·

Edytowano 1 likes
Właśnie, Magmar, również dziękuję Ci za kawsko, bycie Eurykleją, powiedzenie do mnie "kici kici" mimo że zarzekałaś się że tego nie zrobisz, rozkminy o Sanah i nie tylko, pamiątkowe nagrania, głupawkę, śmiechawkę, i całkiem poważne rozmowy i też za to, że ze mną, nawet chorą, co jest jak na Ciebie wielkim wyczynem, wytrzymałaś, wojowniku.
A tak btw. to spotkałyśmy też Klucznika.
Happy hacking

magmar

#642 ·

Pominęłaś fakt, że wylądowałyśmy w bardzo ciasnym, niezapomnianym uścisku.
Mamy na to wielu świadków.
Była Eurykleja musiał być Klucznik, uśmiech.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

lola

#643 ·

1 likes
Dzisiaj spotkałam Skrzypenkę. :)
Linduś, miło było Cię widzieć.
Do zobaczenia jutro. :)
"Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło".

Zuzler

#644 ·

Edytowano 1 likes
Uścisnęłam lwią łapę. Chyba Lwica nie ma nic przeciw, bo pazurów nie wyjęła.
I Everlasting Dream, że tak powiem, zaliczyłam.

lwica

#645 ·

2 likes
DO listy poznanych prze ze mnie użytkownikow dołączyły Ewelastingdream,, Zuzler i Wiolinistka. <3
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

lola

#646 ·

3 likes
A ja do mojej listy z ogromną radością dopisuję: Marcysię. :)Dzięki za tak wspaniałą niespodziankę. :) :)
"Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło".

Zuzler

#647 ·

6 likes
No to się dwie tyczki spotkały. :)

daszekmdn

#648 ·

Że whaaat? xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

marcysia

#649 ·

1 likes
Dopisuje do mojej listy Lole.
marzenia się spełniają.

Agata.d

#650 ·

Fajnie, jak doszło do waszego spotkania?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

DJGraco

#651 ·

Edytowano 1 likes
A więc tak.
Postanowiłem zaktualizować swoją listę. Zdałem sobie sprawę, że jednak już trochę tych osób poznałem, i mogą się w zaktualizowanej liście pojawić osoby, których wcześniej nie wymieniałem. A więc tak...
Pajper,
Wojtas,
Paulinux,
Elanor,
Pates,
Sanklip
Violinist,
Gabi,
Jamajka,
Kamil02,
No i dzisiaj mogę dopisać
Camila
Mustafa,
Narid

Elanor

#652 ·

Właśnie. Nie wiem, czy ja w końcu Camilę wymieniłam, choć kilka lat temu się spotkałyśmy.

camila

#653 ·

Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że z postukujacym chodzilam kawal czasu na tyniecką, nieładnie jest mnie tak nie rozpoznać. ;) Emilu, Graco też poznałam, w przyszłości niedalekiej może cinkciarz bydzie, nie mam pojęcia.
ENFP

Postukujacy

#654 ·

1 likes
Ależ ja Cię Koleżanko rozpoznałem dawno, dawno temu, zaraz gdym tu na Eltena przybył. Po prostu nie jestem wylewnym typem relacyjnym i o takich rzeczach nie zwykłem pisać w mig.
INFP

pajper

#655 ·

4 likes
Na moją listę wpisuję po 2-dniowym spotkaniu użytkownika o niezwykle pomysłowym nicku "piotr".
Dzięki za wizytę, granie, śpiewanie i przerabianie rytmu 3/4 na 4/4!
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Julitka

#656 ·

1 likes
Ja również dołączam Piotra do swojej listy.
-- (pajper):
Na moją listę wpisuję po 2-dniowym spotkaniu użytkownika o niezwykle pomysłowym nicku "piotr".
Dzięki za wizytę, granie, śpiewanie i przerabianie rytmu 3/4 na 4/4!

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

lwica

#657 ·

I jaaaa!
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Piotr

#658 ·

4 likes
Dzień dobry.
Do mojej listy, którą znaleźć możecie we wpisie nr 333 dopisałem właśnie trzy osoby.
W kolejności - Wiolinistka (moje niedopatrzenie, gdyż powinna pojawić się już wcześniej), następnie Lwica i Pajper, bardzo miło było poznać i spędzić pracowity week end.
A to 3/4 zmienione na 4/4, to zmęczenie materiału, wszak pora już była późna, zdarza się. :)
Julitko, spotkaliśmy się już kolejny raz i mieliśmy się na swoich listach, ale miło mi, że wspomniałaś, co i ja również z przyjemnością czynię.
Podsumowując, spotkałem na żywo już 57 osób posiadających konto na Eltenie. :)

Zuzler

#659 ·

1 likes
Kto da więcej?

Paulinux

#660 ·

U mnie obecnie 37 tylko :/
Happy hacking
Poprzednia 33 / 45 Następna