damianzegarek, z tobą kiedyś przelotnie się spodkałem w szkole może pamiętasz?
A ja miałam zaszczyt poznać wczoraj Everla Sting dreams, jak dobrze napisałam nick.
Edytowano
Informuję, że dziś w wyniku mojej obecności w laskach. Poznałam użytkowników takich jak.
@Żywek, @Zuza, @Nowik, i to chyba tyle. Jeśli ktoś jeszcze siedział dziś ze mną, to prosze krzyczeć!
@Żywek, @Zuza, @Nowik, i to chyba tyle. Jeśli ktoś jeszcze siedział dziś ze mną, to prosze krzyczeć!
1 likes
Spokojnie, spokojnie! Na razie mnie spotkałaś :D. Tsk jest, ja też dziś spotkałem Lwicę.
Edytowano
1 likes
Taaa, a o mnie to wszyscy zapomnieli! :(
I przy okazji, jak tu piszę, to wymienię osoby, które znam: alissa, AS, JM, klaudia27, lola, lwica, michalzablocki9997, muzycznajutrzenka, myszka, Nowik, Peterman, talpa171, titomaton, weronika1, wojtas, Zuza, zywek
I przy okazji, jak tu piszę, to wymienię osoby, które znam: alissa, AS, JM, klaudia27, lola, lwica, michalzablocki9997, muzycznajutrzenka, myszka, Nowik, Peterman, talpa171, titomaton, weronika1, wojtas, Zuza, zywek
Skoro ja to tak znam celtic 1002 i oczywiście Irniss i jeszcze miałczącego Daszkamdm i nowika i zuzlera i jeszcze by się ktoś znalazł.
1 likes
I mnie też znasz. Chodziliśmy razem do klasy. :) Z tym że zapomniałam o Tobie, gdy tworzyłam listę znanych mi osób.
Witam. Jeśli ktoś kolwiek pojawi się na Festiwalu kultury i sztuki w Płocku, to byćmoże się zapoznamy. Było by mi miło
A ja widziałam się i mamy dobry kontakt z użytkowniczką Amparo.
1 likes
Dopisałem do listy Jamajkę, a jakiś czas temu znalazłem kolejną Panią, którą wiele razy spotkałem i dopisałem, a chodzi o Julienne.
No, grono widzianych stale rośnie. :)
No, grono widzianych stale rośnie. :)