Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 18 / 45 Następna

Piotr

#341 ·

1 likes
No to może małe sprostowanie.
Dokładniej to było tak, że usłyszałem Cię w studiu i ja zapytałem się któż to, bo na naszym roku na przykład były najpierw tylko dwie panie, a potem została jedna, Anitek, dlatego też pytałem, bo jak statystyki ukazują realizacja nigdy nie szczyciła się dużym zainteresowaniem kobiet, przynajmniej na Tynieckiej.

rylotek111

#342 ·

O ja pinkolę. Ależ mi się ciepło na serduchu zrobiło, że jednak trochę osób mnie tu zna.:) Witajcież witajcież po latach dwóch a przynajmniej w tym wątku.
Zaraz zaraz, bo moja głowa nie pojmuje, do kogo się właściwie wówczas przyznałem. Czyżby tylko do elanor??? Jeśli tak, spieszę zatem braki nadrobić a jednocześnie przeprosić tych, do których się wówczas nie przyznałem.
Więc są to:
camila, denis, elanor, kamosz okazjonalnie raz jakoś, kazek również w przelocie, matid25, milenka132, piciok, piotr, tomecki również przelotem pare słów zamieniwszy, rpoppe, wiolinist oraz miałem również przyjemność poznać zegarka.
To chyba wszyscy. Nawet nie wiedziałem, że aż tylu was sobie zdołam przypomnieć. Jeszcze mam podejrzenie, że jednego Patryka znam całkiem dobrze, natomiast drugiego widziałem również przelotem - razem z tomeckim i kamoszem.
Jeśli coś w nickach bardzo namyrdałem, to przepraszam.
Aha. Pamiętajcie, żeby mnie powitać, najlepiej gorąco, zgodnie z początkiem treści wpisu. :D Ja za to witam was wszystkich; serdecznie.
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

Piotr

#343 ·

Witaj Macieju

Paulinux

#344 ·

Dzień dobry. Mam wrażenie, że się znamy @rylotek111
Happy hacking

Elanor

#345 ·

Piotrze, zdaje się, że teraz już sobie naprawdę coś przypominam. Jak do studia przyszedłeś chyba też.

Piotr

#346 ·

1 likes
To miło, że pamiętasz. Znaczy to, że nie byłem tam aż taki anonimowy, aczkolwiek czasm lepiej trochę takim być, bo ja miałem swego czasu na Tynieckiej tak, że znało mnie wiele osób, o których ja nawet nie słyszałem. No i to czasem było kłopotliwe, o coś w stylu bycia sławnym, jak to opisałaś pare wpisów wcześniej.

Elanor

#347 ·

No, ze słyszenia to ja też Cię znałam. :)
Ja miałam dokładnie odwrotnie. Zwykle było: "Ooo, a co to za jedna"?

rylotek111

#348 ·

@Paulinux Z nazwiska kojarzę napewno, aczkolwiek żadnego spotkania (nawet w przelocie) nie kojarzę. Miło mi.:)
Co do sytuacji z wami @elanor i @piotr, pamiętam doskonale. Ty Piotrek przyszedłeś do studia pogawędzić i zdaje się dać pooglądać Maca, co było kolejną okazją dla pana Pawła, żeby ten sprzęt powychwalać. Mam wrażenie, że im bardziej gdzieś tam się zwracało uwagę na Werę, ta coraz bardziej chciała jakby się w ten kąt wtopić i pozostać niezauważoną jak najbardziej to tylko możliwe.
Czyż nie tak @elanor?:D
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

Elanor

#349 ·

I znowu. Kto na Tynieckiej by Rylotka111 nie znał? :)
No to z tym Makiem już mi teraz całkiem sytuację rozjaśniło.

Piotr

#350 ·

1 likes
Tak, kont to bezpieczna sprawa, aczkolwiek tam gorąco, bo aż 90 stopni. :)
No, a tak szczerze, czasem warto z niego wyjść na środek, żeby Maca pooglądać na przykład, ale i nie tylko.

rylotek111

#351 ·

Mnie? Na Tynieckiej? Przecie ja taki malutki i niepozorny człowieczek; a przynajmniej teraz. Za malucha to się faktycznie broiło, ale teraz?:) No chyba że się tam coś czasem publicznie zaśpiewało czy przeczytało/wyrecytowało i lud skojarzył, że M. W. to rylotek111, no to ok i że w ogóle M. W. to M. W. Z większością z listy przeze mnie przedstawionych miało się faktycznie bliższy kontakt, no ale... W każdym razie miło, że ktoś kojarzy, kogo ja niekoniecznie lub tylko po nazwisku w sensie bytności tam. To miłe. Pytanie tylko skąd i przez co jestem kojarzony.:)No dobra. W to jak jestem kojarzony już niekoniecznie muszę wnikać.:D
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

Julitka

#352 ·

1 likes
No, że ja się tu jeszcze nie wypowiadałam...
Dobrze, to teraz alfabetycznie będzie:
Celtic1002,
DjLukash,
Elanor,
Everlastingdream,
Helenkagd,
Jamajka,
Maciej01,
Matius,
Mikolajholysz,
Monia01,
Nuno69,
Pajper,
Papierek,
Piciok,
Piotr,
Piter9521,
Sanklip,
Skrzypenka,
Syntezator,
Talpa171,
Tomecki,
Tygrysica,
Zuzler.
Jak kogoś nie wymieniłam, to bardzo przepraszam.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

matid25

#353 ·

A ja dopisuję do listy prze zemnie poznany użytkownika piotr
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Piotr

#354 ·

1 likes
Ja zaś dopisuję i zaraz to uczynię Pana Zubers87.

pates

#355 ·

raz czy dwa się widzieliśmy w szkole. Byłem wtedy mały, ale napewno sanklip zapoznawała cię ze mną. Rok 2009 albo 2010 to był.
--Cytat (Julitka):
No, że ja się tu jeszcze nie wypowiadałam...
Dobrze, to teraz alfabetycznie będzie:
Celtic1002,
DjLukash,
Elanor,
Everlastingdream,
Helenkagd,
Jamajka,
Maciej01,
Matius,
Mikolajholysz,
Monia01,
Nuno69,
Pajper,
Papierek,
Piciok,
Piotr,
Piter9521,
Sanklip,
Skrzypenka,
Syntezator,
Talpa171,
Tomecki,
Tygrysica,
Zuzler.
Jak kogoś nie wymieniłam, to bardzo przepraszam.

--Koniec cytatu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Julitka

#356 ·

1 likes
Wiem, kim jesteś, ale... niestety, nie pamiętam Cię z, że tak to ujmę, widzenia.
--Cytat (pates):
raz czy dwa się widzieliśmy w szkole. Byłem wtedy mały, ale napewno sanklip zapoznawała cię ze mną. Rok 2009 albo 2010 to był.
--Cytat (Julitka):
No, że ja się tu jeszcze nie wypowiadałam...
Dobrze, to teraz alfabetycznie będzie:
Celtic1002,
DjLukash,
Elanor,
Everlastingdream,
Helenkagd,
Jamajka,
Maciej01,
Matius,
Mikolajholysz,
Monia01,
Nuno69,
Pajper,
Papierek,
Piciok,
Piotr,
Piter9521,
Sanklip,
Skrzypenka,
Syntezator,
Talpa171,
Tomecki,
Tygrysica,
Zuzler.
Jak kogoś nie wymieniłam, to bardzo przepraszam.

--Koniec cytatu

--Koniec cytatu
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pates

#357 ·

spoko, to było przelotne spodkanie na szybko, więc rozumiem. Ja też ledwo pamiętam, chociaż pamięć z dzieciństwa mam
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

marcysia

#358 ·

do swojej listy dopisuję użytkowników talpa171 i kazek5p.
marzenia się spełniają.

Piotr

#359 ·

1 likes
Wpis wyedytowany ponownie, pojawiła się w nim Amparo i Atina.
Widzicie, tyle tu ludzi, że człowiek od razu wszystkich nie zauważy. :)

matid25

#360 ·

A ja dopisuję do ludzi których nie dawno spotkałem użytkownika Damianzegarek
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)
Poprzednia 18 / 45 Następna