Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 17 / 45 Następna

zywek

#321 ·

1 likes
Eugeniusza Pompiusza t i ja sptkałem w życiu rzeczywistym.

Julitka

#322 ·

1 likes
Ten wątek jest od tego, kogo spotkaliśmy w realu.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

paulinabuczynska98

#323 ·

Już nie pamiętam, czy to pisałam, ale w każdym razie w realu spotkałam jeszcze basię.

pajper

#324 ·

1 likes
Oficjalnie mogę poinformować, że do listy Eltenowiczów spotkanych dopisuję lolę. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Monia01

#325 ·

1 likes
A ja się w tym wątku chyba nie wpisywałam :O No więc znam alfabetycznie:

Celtic1002;
Daszekm (na pewno widziałam w Owińskach);
Elanor;
Jamajka;
Julitka;
Klaudia27;
Mikolajholysz;
Pajper;
Talpa171

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)
***
🇺🇦 🇵🇱

Zuzler

#326 ·

1 likes
Mnie pominęłaś! Wstydź się kobieto!

Monia01

#327 ·

1 likes
O Boże! Jakże ja mogłam?! :D No więc w osobnym poście piszę, że znam Zuzler. Ludzie, ja Zuzler znam! :D
***
🇺🇦 🇵🇱

lwica

#328 ·

1 likes
Zuzler. Zasłużyłaś sobie na osobny post. Czuj się doceniona! :P
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Julitka

#329 ·

1 likes
Nawet dwa posty doceniające, a ten jest, poniekąd, trzeci! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#330 ·

1 likes
Wreszcie ktoś zwrócił na mnie uwagę! :P

denis333

#331 ·

A ja do grona poznanych przeze mnie osób na żywo dołączam użytkowniczkę Kasia.
No i kompletnie bym zapomniał, że znam również shell.

zywek

#332 ·

1 likes
Ja również i również.

Piotr

#333 ·

Edytowano 1 likes
Tera jo:
AgataD, Alex77, Amparo, Anitek, AS, Atina, Biedrona333, Camila, Czekolatka88, Denis333, DjGraco, Djkrissu, Doris1, Dorkakrac, Elanor, EugeniuszPompiusz, Ewelina92, Ewelinka, Everlastingdream, Iskierka1983, Jamajka, Julianne, Julitka, Kamerton, Kamosz, Kazek5p, Lukasz1993258, Lukaszenka, Lwica, Marcysia, Matid25, Midzi, Milena132, Mojsior, Monika Zarczuk, Mulc, Mulka, Muzyczna Jutrzenka, Nietoperz, Pajper, Papierek, Pates, Paulinux, Piciok, Pitef, Piter9521, Postukujacy, Przemysl4V, Rawkiw, Rogalenko, Romanhojny@gmail.com, Rpoppe, Rylotek111, Shell, Siciliano, Skrzypeńka, Sylwinka, Tajan1991, Tomecki, Tygrysica, Waclawnh, Wiolinistka, Violinist, yxpodols, Zubers87, Zuzler.
Pisałem nicki z pamięci, więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia, chyba nikogo nie pominąłem.
ps. Aktualnie 66 osób.

DJGraco

#334 ·

Łoo aż z tyloma osobami się widziałeś? Nom, gratulacje!

Piotr

#335 ·

1 likes
Tak, ten wpis jeszcze trochę edytowałem, bo za pierwszym razem oczywiście wszystkich nie spamiętałem.

Jedynie co, to bardzo przelotne spotkanie miałem z Elanor i Lukaszenką, bo to właściwie tylko wymienienie uprzejmości było.

Elanor

#336 ·

Yyy. A mógłbyś przypomnieć okoliczności? Wybacz, naprawdę nie mogę skojarzyć, a ja dość mało osób znam

--Cytat (Piotr):
Tera jo:
Anitek, Biedrona333, Camilla, Czekolatka88, Denis333, Dorkakrac, Elanor, Ewelinka, Everlastingdream, Julitka, Kamerton, Kamosz, Kazek5p, Lukaszenka, Matid25, Midzi, Milena132, Mojsior, Monika Zarczuk, Muzyczna Jutrzenka, Paulinux, Piciok, Piter9521, Rogalenko, Rylotek111, Shell, Siciliano, Skrzypeńka, Tajan1991, Tomecki, Violinist.
Pisałem nicki z pamięci, więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia, chyba nikogo nie pominąłem.

--Koniec cytatu

Piotr

#337 ·

1 likes
Jeszcze kończąc realizację byłem w 304 u Anity, była tam jeszcze dziewczyna, której chyba na eltenie nie ma i byłaś Ty, a zanim to, to byłem jeszcze na zajęciach w Waszej grupie, ale wtedy tylko ja wiedziałem, bo mi powiedziano, że Ty to Ty, a konkretniej, że dziewczyna, która niestrudzenie siedzi przy maku w koncie przy wejściu to Weronika.

Elanor

#338 ·

Rozumiem, że informacja, że ja, to ja, była niezmiernie ważna, skoro aż ktoś Ci o tym powiedział. xd
Ale fajnie, sławna jestem!
A już tak serio mówiąc, z pokojem prawdopodobnie sobie przypominam, aczkolwiek przychodziło do nas kilku Piotrów.

Lowca_Androidow

#339 ·

Elanor napisała:
Rozumiem, że informacja, że ja, to ja, była niezmiernie ważna, skoro aż ktoś Ci o tym powiedział. xd
A

No i mamy celebrytkę ;)
Dziękuję wszystkim tym, którzy mnie wspierali i pomagali, wszystkim tym, z którymi miło się gawędziło i spędzało czas.
Ostatnie zdarzenia przyspieszyły moją decyzję, odchodzę.
Na koniec chciałem pogratulować moderatorom grupy o telefonach, Samodzielność oraz Polskie społeczeństwo działań skutkujących tym, że nie chce się tutaj zaglądać
Mają wyłączność na słuszność, user nie ma prawa mieć innego zdania, a jeśli takowy broni swoich racji spuszczają ze smyczy swoją obronną maskotkę.
Działania władzy pokazują jedynie, że wspomniana moderacja ma w głębokim poważaniu to co miśli zwykły user bez uprawnień moderatorskich, bo kimże taki user jest..
Brak wyjaśnień, merytorycznych, podpartych choćby regulaminem, to brak szacunku.
Jak to nawet namiastka władzy potrafi uderzyć do głowy...
Aha, kroplę czary przelał ban otrzymany za to, że napisałem do maskotki moderatorek, że się podlizuje, żałuję jedynie, że nie napisałem kulturalnie, a nie zgodnie z moimi zasadami, że zawsze piszę to co myślę, czyli, że liże dupę.

Elanor

#340 ·

Ależ ja się wygłupiam przecie! Rzecz w tym, że mnie tam praktycznie nikt nie znał. I bardzo prawdopodobne jest to, że już zdążyli zapomnieć, że taki ludź jak ja tam w ogóle był.
Poprzednia 17 / 45 Następna