A, i zapomniałem powiedzieć, że to jest telefon Samsung Galaxy A53 5G.
Wcześniej coś był pod z tego Samsunga, no i zobaczymy jak to się nagra na ustawieniach mikrofonu.
Wcześniej było default, teraz jest mids, no i miejmy nadzieję, że na którymś się uda wymusić stereo.
To jest akurat bardzo ciekawe, bo w TeamTalku na przykład właśnie ta funkcja z wybieraniem, zmienianiem mikrofonu jest w TeamTalku na iPhone, a na Androidzie tego na przykład nie ma, w LTE właśnie jest na odwrót, a i w stereo się nagrało.
Dobra, chyba wiem jak to się robi, chyba trzeba przytrzymać, żeby nagrać.
To jest tryb camcorder Samsung Galaxy M15 5G.
No i zobaczymy czy będzie sterować.
RECORD
CENSOR RECORDING
PRZYCISK
Mam nadzieję, że to się nagrywa
Ja niestety w ustawieniach tego mikrofonu nie mogę zmienić
Bo mam tylko zakładkę z wiadomościami
Jak ktoś mi powie mniej więcej gdzie to trzeba szukać to to znajdę
Szukałem w ustawieniach, ale tego nie ma
Chyba nie potrafię tego znaleźć
Przecież jest na chodzi o źródło nagrywania
I o mikrofony, żeby nagrywał w stereo
Chyba, że nagrywa to nie wiem
No ale tak jak mówiłem przetrzepałem i nic
Nie ma poza wiadomościami w ustawieniach
Albo żeby się wylogować
Albo jeszcze coś innego
Ale tak to to nie ma nic
Związanego z mikrofonami
Także tyle
Pozdrawiam i czekam na wiadomości
Wstęp, przycisk
no to
ok, czyli działa
czyli tak, właśnie
czyli
kurcze, zamotałem się
ale o co chodzi?
chodzi o to, że pierwotnie myślałem, że
nagrywanie z tej wersji
nie działa
jak się krótko
naciśnie przycisk i owszem
taka jest prawda
nie działa, jak się krótko
naciśnie przycisk rekord
ale trzeba zrobić
dwuklik
z przytrzymaniem i pociągnięciem do góry
palcem, coś jak na Whatsappie
po prostu skill leader
nie daje
takiej informacji, że
naciśnij
i przytrzymaj
aby nagrać
przesuń w górę, aby nagrywać bez wstrzymania
bo taki komunikat jest na Whatsappie
i jest to
jasna wskazówka dla osoby, która chce coś
nagrać i no
po prostu nie pomyślałem o tym
w pierwszej chwili
że to tak może wyglądać
i to faktycznie jest
dosyć fajny
nie wiem czy to jest
znaczy to na pewno było zrobione celowo
ale nie wiem jak to z tym
krótkim naciśnięciem przycisku
bez przytrzymania jeśli chodzi o
po prostu dwukrotne stuknięcie
a ja teraz nagrywam
na trybie
nieprzetworzonym
i zobaczymy jak sobie ten mój xiaomi poradzi
teraz będzie chwilka
ciszy
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
No cześć wam, no tak kolejny test, tylko coś tak nie wiem czy da się w stereo, czy coś się da, tam nie wiem, ale tak najogólniej to działa.
Dobra no, szkoda, że to po polsku nie jest w sumie.
Dobra, no to teraz zmieniłem jakiś tam profil, a to w More i Settings tam było, tak, tak, no, a tych ustawień też tam dużo nie ma, no, ale dobra, to może się to rozwinie, a zobaczymy ten profil, czy będzie lepszy, bo to...
Ech, Boże jaki tu się spam robi w ogóle, że tego się nie da pousuwać, ale dobra.
No dobra, kolejny jakiś profil Voice Performance jakiś.
No nie wiem, ten wcześniejszy był jakiś Uncompresset, ale taki no strasznie to takie ciche było.
Dobra, kolejny chyba camcorder.
No nie wiem, no, kordę.
Dobra, przetestuję to każdy, bo domyślny był ciuloty.
Ten uncompresset to jakiś za cichy był jak dla mnie.
A zobaczymy jak to ten nagrywa.
Dobra, no to pousuwajcie to, kurde, jak skończę te testy, to pousuwajcie, bo to, kurde, żeby nie zajmowało, czy coś, no, to jest mic, jeszcze tam chyba z dwoma mi zostało jakieś, dobra, no, zobaczymy, no, ładny mam głos i w ogóle tego.
Dziękuję.
a dobra
teraz jakiś kolejny voice
dobra no
i to ostatni test będzie
i mi się wydaje no
przecież tam zostanę
a no w ogóle
nie tego
no zobaczymy jak to będzie
z tego jak to będzie działać
Dobra, jeszcze ten.
Voice Performance i tamten poprzedni.
Tamten poprzedni to mi się wydaje, że wycina
no, szumy
i tak dalej.
Znaczy strasznie wycina, tam chyba syntezę nawet wiedziało.
I głos wypukla. A tu?
No zobaczymy.
No i tego, co to jest, ten voice communication, tak, i zobaczymy, czy wypierdzili syntezę, no, bo jak na telefon, to tego, może takie, no nie wiem, szczerze mówiąc.
Choć mogłaby być opcja jeszcze dołączania plików do tego, normalnie z dysku, z pamięci telefonu, i byłoby już git, no, normalnie.