Transcription
Witajcie, witajcie mieszkańcy Chorinis, czy co tu można powiedzieć. Postanowiłem zrobić taki wątek testowy, gdzie możecie sprawdzać sobie nagrywanie głosówek i takich tam różnych rzeczy. No, to jest forum głosowe, nie mieszane, więc tylko głosówek do Eltengera, co by nie spamować tym po różnych grupach i miejscach do tego niekoniecznie przeznaczonych. Więc spamujcie dowoli, aż się serwer roz... No i znowu mi się ekran zablokował. Dlaczego tu się podczas nagrywania blokuje ekran? To trzeba naprawić. A może i nie? Może to nawet fajne jest, tak w dłuższej perspektywie?