Transcription
Dobra i chyba przy tym zostanę, bo ten mi się jakoś podobał bardziej i weźcie to pousuwajcie, może dwie ostatnie zostawcie wiadomości, kurde, a całą resztę pousuwajcie jak możecie, żeby tu tak spamu nie było, bo to... Ale działa, no. No to najważniejsze, że działa, bo tego... No, że można te profile... W poprzedniej wersji tego nie było, to tu... Znaczy ja zaczynam od drugiej wersji tego, pierwszej to nie sprawdzałem, a to jest już trzecia wersja na Androida. To tu faktycznie dodano te profile, że można to dodawać. Ale jak dla mnie to te ustawienia tych profili to mogłoby być już w tym. W samym tym, nie gdzieś zakopane w ustawieniach, choć to tam też może być, ale też w tym. No, w odpowiedzi, że tak powiem, czy jak tego, zanim się nagra wiadomość, to tam obok, tam rekord, to jeszcze tam mogłoby być właśnie... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...