Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 8 / 13 Następna

Adasadula

#141 ·

Niediała xd, przynajmnij mi

daszekmdn

#142 ·

A teraz?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

krzywy

#144 ·

ja za kilka godzin postawię na moim serwerze. Dam znać jak będzie gotowy

daszekmdn

#146 ·

Mi działa, port 4625
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#147 ·

Ok, niewiem czy to ja zle wpisywałem czy było cuś z serwkiem ale ok 4/3godz temu niedziałało mi.

Postukujacy

#148 ·

1 likes
W sumie nie gram, ale tak sobie zajrzałem i serwer ogon.tk leży.
INFP

daszekmdn

#149 ·

Edytowano
Bo oczywiście ktoś mądry go zamknął. Tak generalnie działa.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#150 ·

Pytanko: czy tutaj są boty bo bym chcial se pograć ale nima z kim bo raczej nikt niewchodzi?

balteam

#151 ·

Nie ma botów, można kiedyś się zgadać jak będzie normalna mapa i single, a nie durna drużynówka, Papierek, postukujący, czasami grają, więc by było nas trzech, ty czwarty.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#153 ·

Z Wami nie warto grać jak chodzi o początkujących bo wszystkich wybijecie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#154 ·

To też prawda.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Adasadula

#155 ·

Po za tym ja nieogarniam grania mychą.

balteam

#156 ·

To nie jest istotne, Papier też ni gra myszką, postukujący tak samo, a Papier gra myszką tak jak klawiaturą. Ja za to gram klawiaturą tak do dupy, że by mnie każdy prawie rozwalił, a myszką dobrze, innymi słowy, da się klawiaturą grać na pewno tak dobrze, jak większość myszką, pewnie myszka jest lepsza jakośobiektywnie mierząc, ale na bank klawiatura jest zdatna do gry jak ktoś od początku na niej gra i można wymiatać.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

jamajka

#157 ·

Myszką siętrzeba przyzwyczaić, bo lata straszni szybko ten kursor, trzeba to robić bardzo, że tka powiem, ostrożnie na początku.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

balteam

#158 ·

Lata szybko też jak jest ustawiona zła rozdzielczość, wtedy lata za szybko,
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

lalar123

#159 ·

Nie wiem czy to tu mogę zgłosić, ale serwer działał jeszcze w czoraj a dziś jak chcę się połączyć pokazuje error.
Cholerne wstrętne sample w suno!

daszekmdn

#160 ·

Cześć.
Z uwagi na kwestie finansowe i zakończenie okresu umowy serwer na Windowsie nie jest już dłużej utrzymywany dlatego tymczasowo RTR nie jest dostępne. Może kiedyś... Chwilowo nie ma gdzie tego postawić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 8 / 13 Następna