Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 34 / 75 Następna

Julitka

#661 ·

Nie gniewaj się, stary, ale musielibyśmy być z sobą dużo, dużo, dużo bliżej. :(
-- (Pitef):
Dawaj, chętnie wysłucham, pomogę jak będę potrafił. Trzymaj się tam

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Pitef

#662 ·

1 likes
Rozumuję, w takim razie zostaje powiedzieć, Trzymaj się, i na pewno będzie dobrze/ ułoży się.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Zuzler

#663 ·

Edytowano
Masz jeszcze opcję wyżalić się komuś, kogo nie znasz w ogóle.

Numernabis

#664 ·

to może ja? ;)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Julitka

#665 ·

Nie kręci mnie niestety ta opcja. Za dużo tłumaczenia detali. Przykro mi. :(
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Numernabis

#666 ·

2 likes
Eh, kobiety, chciałyby, ale się boją :)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Monte

#667 ·

Chyba odruchowo zrobiłam coś, czego nie powinnam.
Give me a sign.

djsenter

#668 ·

Kurde, stresuję się jedną sytuacją, a radzić sobie dobrze ze stresem to ja nie umiem.
Senter San

Paulinux

#669 ·

1 likes
Zabiłam połowę mieszkańców Pcimia Dolnego. Tych, którzy zamieszkiwali parzyste numery domów.

-- (Monte):
Chyba odruchowo zrobiłam coś, czego nie powinnam.

-
Happy hacking

Zuzler

#670 ·

Wychodzi na to, że ja jednak też nie, więc łączę się w bólu.

-- (djsenter):
Kurde, stresuję się jedną sytuacją, a radzić sobie dobrze ze stresem to ja nie umiem.

--

daszekmdn

#671 ·

I ja się finalnie rozchorowałem. Kurrrrrrwwwwwa.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kuba12565

#672 ·

ehhhh, jak mnie denerwuje braille na iphonie, ciągle się zawiesza podczas szybkiego pisania.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

guliwer

#674 ·

Ja też to zauważyłem ostatnio. Jak piszę mega szybko to zjada litery czasem.
Nie pamiętam od kiedy tak się dzieje, ale przedtem działało to dobrze.


daszekmdn

#675 ·

To spróbuj na Androidzie, wkurza bardziej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#676 ·

@Kuba12565 a mnie denerwuje ABK na androidzie przez to że czasami tekst znika po wysłaniu i takie tam

Numernabis

#677 ·

ABK pod andkiem jakiś czas temu faktycznie znikał mi wiadomości po wysłaniu, ale już od dawna tak się nie dzieje, dwie rzeczy mnie denerwują, nie wiedzieć jak, może jakiś gest podczas pisania fokus nagle ustawia się na początku tekstu i klepiemy nie wiedząc, że piszemy na początku i wychodzi masło maślane, trzeba edytować i drugie to kalibracja, 4 palce, bez sensu, chilka zawahania i już włącza się kalibracja, było na początku 6 palców i zmienił na 4, bez sensu, tym bardziej, że jest trochę tych liter na 4 paluchy.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

DJGraco

#678 ·

No to zależy od telefonu bo u mnie to się dzije losowo, raz znika raz nie znika.
A problem z przestawieniem kursora potwierdzam i to pewnie jakiś gest tylko w ustawieniach nie patrzyłem.

Numernabis

#679 ·

Ja szukałem w gestach, ale nic nie znalazłem, ta kalibracja nie jest tak upierdliwa jak właśnie to przeskakiwanie kursora na początek tekstu, ale za to ma świetnie rozwiązane emotki, rewelacja. No i skróty, można sobie przypisać do jakiejś frazy i po użyciu spacji wstawia nam wcześniej przygotowany tekst, np. dane adresowe, email itp, nie trzeba ręcznie klepać - skrót i pyk, mamy wstawione.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

mucha

#680 ·

szukam i znaleźć nie mogę jak włączyć w samsungu kurtynę.
Poprzednia 34 / 75 Następna