Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 20 / 75 Następna

Zuzler

#381 ·

A może być tak, że przyznadzą, tylko po prostu później. Nie straszcie człowieka bez sensu, wszystko się i tak okaże. Pitef dobrze powiedział.

skrzypenka

#382 ·

1 likes
Możecie wziąć urlop. Nauczyciel w ciągu roku szkolnego może wziąć jedynie bezpłatny.

-- (Natalia2000):
Dokładnie, pracuję całDe wakacje.


--

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#383 ·

1 likes
O właśnie, tak jest.
o (Zuzler):
A to nie jest przypadkiem tak, że wy możecie brać płatny urlop w dowolnym terminie, a nauczyciele, czy im się podoba, czy nie, mają wyznaczony na okres wakacji?
-- (mustafa):
Ja pracuję całe wakacje.


--

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#384 ·

1 likes
to załatwiasz sobie w lutym swój urlop, anie w czerwcu, to wtedy jest szansa, że dostaniesz. :)
Są plusy i minusy naszych prac. :)

-- (mustafa):
Tylko, że większość ludzi chciałaby ten urlop we wakacje mieć, a jak chcą wszyscy, to nie każdy dostanie i nie miesiąc, tak jak nauczyciele.

--
Große Operndiva?

markus1234

#385 ·

Kolejna rzecz, która należy do pożalenia się. Otóż dzisiaj mój zegarek z kogutem i melodyjkami z OLX zrobił mi psikusa. Budzik był ustawiony na 06:00, i owszem, zadzwonił, mówiąc godzinę 06:00, ale gdy mama przyszła domojego pokoju, to uświadomiła mnie, że jest godzina 07:00. Nic w ustawieniach alarmu nie było zmieniane, wczoraj normalnie mnie obudził o 06:00, a dzisiaj odwalił mi taką rzecz. Nie wiem, czego to może być wina, bo bateria była zmieniana 18 lipca.

Monte

#386 ·

Jak w dzisiejszych czasach można korzystać jeszcze z zegarka mówiącego? XD
Give me a sign.

markus1234

#387 ·

Edytowano 1 likes
Po prostu zegarki mówiące uzbierały mi się przez sporo lat, i przechowuję je w pudełku. Ale częściej używam smartwatcha Galaxy Watch FE, a zegarek mówiący mam ustawiony żeby mnie obudził, bo te mówiące mają dość donośne dźwięki alarmów, niż smartwatch.

-- (Monte):
Jak w dzisiejszych czasach można korzystać jeszcze z zegarka mówiącego? XD

--

Zuzler

#388 ·

2 likes
Kolega, jak rozumiem, jest pasjonatem. Tego nie wytłumaczysz @Monte.

MarOlk

#389 ·

@Monte, co kto lubi. Ja korzystam z nakręcanych antyków brajlowskich czy też magnetycznokulkowych kwarców. Nawet Apple Watcha się pozbyłem oddając go bratanicy.

djkrissu

#390 ·

Edytowano
A jak w dzisiejszych czasach można jeszcze słuchać nagrań z kaset, że o taśmach szpulowych i winylach nawet nie wspomnę?
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

djsenter

#391 ·

1 likes
A jak można nie zjeść baklawy z małym kebsem u Pana Turka? No nie da się, proszę państwa.
Senter San

Zuzler

#393 ·

1 likes
Nie da, kolego, to się parasola w doopie rozłożyć. Podobno. :D

mustafa

#394 ·

Da się, oj da.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#395 ·

To była ironia.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#396 ·

Hahahaha, rozbawiliście mnie kochani.
To pochwała, nie zażalenie. :)
Große Operndiva?

Zuzler

#397 ·

1 likes
No to won do tego drugiego wątku, co mi tu skargi psujesz. :P

MarOlk

#398 ·

1 likes
Ja się żalę, że inne wątki nie kontynuowane wcale. Tylko zażaleń ta księga to wpisów potęga

Zuzler

#399 ·

Zmienianie świata zacznijmy od siebie. :P

mustafa

#400 ·

A tam, ludzie się coś ostatnio przestali żalić.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Poprzednia 20 / 75 Następna