Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 21 / 75 Następna

Zuzler

#401 ·

1 likes
Ty zobacz, Mustafa, ile jest wpisów w pochwałach. TO jest dopiero smutne, że tu zawsze jest ich więcej.

mustafa

#402 ·

Zawsze jest ich tutaj więcej, ale ostatnio ogólnie mniej. Pamiętam czasy gdy po jednym dniu potrafiłobyć 20 wpisów w samym tym jednym wątku.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Zuzler

#403 ·

Ja to pamiętam czasy, jak dziennie pojawiało się coś w kilkunastu wątkach.

mustafa

#404 ·

A no to tak, to pewnie były te same czasy.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

djdenismusic

#405 ·

A ja pamiętam, jak dało się tutaj poznać kogoś fajnego, albo odnowić stare znajomości. A teraz to dupa i cebula.

Zuzler

#406 ·

Aha. Kolega chce, żeby go w rzyć kopnąć?

djdenismusic

#407 ·

A to niby za co? Ja dzisiaj wyjątkowo grzeczny, i łagodny jak baranek.

Zuzler

#408 ·

A w sumie za nic, nikt nie powiedział, że w tym wątku nie można użalać się nad sobą.

djdenismusic

#409 ·

Ale z poprzedniego wpisu wynikało, że koleżanka bardzo chciała, jakobym stal się kopnięty.
Ehhh. no nie ważne. Nie chce mi się śmiecić wątku :D

patricus

#410 ·

więc, windows serwer to najgorsze dziadostwo z którym musiałem sę poradzić.
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
an error occurred, please press the meow button to continue.

Monte

#411 ·

Okropny ukrop dziś. i wysokie ciśnienie. Boli mnie łeb.
Give me a sign.

Monte

#412 ·

były u mnie ze dwie burze i to takie dość konkretne.
Give me a sign.

mustafa

#413 ·

1 likes
To ostatnie to akurat do księgi pochwał. U mnie w nocy były w nocy dwie w jednym czasie. Pierwszy raz coś takiego widziałem.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Monte

#414 ·

Dzisiaj znowu była u mnie konkretna burza. I waliło niestety.
Give me a sign.

daszekmdn

#415 ·

ieee tam. Używałem prawie 2 lata. Dało się wszystko, tylko trzeba było rozsądnie to roskminić. Jak? Nie podpowiem, bo nie pamiętam, ale żadnych skryptów nie stosowałem.
-- (patricus):
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#416 ·

Ałaa, podwójne zapalenie uszne, mili państwo. Dobrze, że Ibuprofen istnieje.
Senter San

patricus

#417 ·

byłem na reha for the blind in Poland 2025 no i się rozhorowałem.
an error occurred, please press the meow button to continue.

DJGraco

#418 ·

1 likes
Ja zapalenia ucha nie miałem od tego 2005 czy 2004 kiedy straciłem część słuchu, a właściwie to przez powikłania było

Zuzler

#419 ·

Edited
Od dziś mam już tylko 3 koty. Nikomu nie życzę konieczności podjęcia decyzji o uśpieniu zwierzaka. Z drugiej strony, każdy, kto ma jakiegoś, prędzej czy później przed taką decyzją może stanąć, to w końcu człowiek żyje dłużej, więc życzyć to ja sobie mogę. Podobnie jak z życzenia wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zapewne g. z tego wyjdzie w praktyce. A Czarny przynajmniej dłużej już nie cierpi.

skrzypenka

#420 ·

Bardzo mi przykro. :(

-- (Zuzler):
Od dziś mam już tylko 3 koty. Nikomu nie życzę konieczności podjęcia decyzji o uśpieniu zwierzaka. Z drugiej strony, każdy, kto ma jakiegoś, prędzej czy później przed taką decyzją może stanąć, to w końcu człowiek żyje dłużej, więc życzyć to ja sobie mogę. Podobnie jak z życzenia wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zapewne g. z tego wyjdzie w praktyce. A Czarny przynajmniej dłużej już nie cierpi.

--
Große Operndiva?
Poprzednia 21 / 75 Next