1 likes
Ty zobacz, Mustafa, ile jest wpisów w pochwałach. TO jest dopiero smutne, że tu zawsze jest ich więcej.
Zawsze jest ich tutaj więcej, ale ostatnio ogólnie mniej. Pamiętam czasy gdy po jednym dniu potrafiłobyć 20 wpisów w samym tym jednym wątku.
A ja pamiętam, jak dało się tutaj poznać kogoś fajnego, albo odnowić stare znajomości. A teraz to dupa i cebula.
A to niby za co? Ja dzisiaj wyjątkowo grzeczny, i łagodny jak baranek.
Ale z poprzedniego wpisu wynikało, że koleżanka bardzo chciała, jakobym stal się kopnięty.
Ehhh. no nie ważne. Nie chce mi się śmiecić wątku :D
Ehhh. no nie ważne. Nie chce mi się śmiecić wątku :D
więc, windows serwer to najgorsze dziadostwo z którym musiałem sę poradzić.
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
1 likes
To ostatnie to akurat do księgi pochwał. U mnie w nocy były w nocy dwie w jednym czasie. Pierwszy raz coś takiego widziałem.
ieee tam. Używałem prawie 2 lata. Dało się wszystko, tylko trzeba było rozsądnie to roskminić. Jak? Nie podpowiem, bo nie pamiętam, ale żadnych skryptów nie stosowałem.
-- (patricus):
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
-- (patricus):
NVDA remote ginie po wyłączeniu sesji i musimy używać dużo skryptów.
1 likes
Ja zapalenia ucha nie miałem od tego 2005 czy 2004 kiedy straciłem część słuchu, a właściwie to przez powikłania było
Edited
Od dziś mam już tylko 3 koty. Nikomu nie życzę konieczności podjęcia decyzji o uśpieniu zwierzaka. Z drugiej strony, każdy, kto ma jakiegoś, prędzej czy później przed taką decyzją może stanąć, to w końcu człowiek żyje dłużej, więc życzyć to ja sobie mogę. Podobnie jak z życzenia wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zapewne g. z tego wyjdzie w praktyce. A Czarny przynajmniej dłużej już nie cierpi.
Bardzo mi przykro. :(
-- (Zuzler):
Od dziś mam już tylko 3 koty. Nikomu nie życzę konieczności podjęcia decyzji o uśpieniu zwierzaka. Z drugiej strony, każdy, kto ma jakiegoś, prędzej czy później przed taką decyzją może stanąć, to w końcu człowiek żyje dłużej, więc życzyć to ja sobie mogę. Podobnie jak z życzenia wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zapewne g. z tego wyjdzie w praktyce. A Czarny przynajmniej dłużej już nie cierpi.
--
-- (Zuzler):
Od dziś mam już tylko 3 koty. Nikomu nie życzę konieczności podjęcia decyzji o uśpieniu zwierzaka. Z drugiej strony, każdy, kto ma jakiegoś, prędzej czy później przed taką decyzją może stanąć, to w końcu człowiek żyje dłużej, więc życzyć to ja sobie mogę. Podobnie jak z życzenia wszystkiego dobrego i samych sukcesów, zapewne g. z tego wyjdzie w praktyce. A Czarny przynajmniej dłużej już nie cierpi.
--