Córunia bierze udział w zawodach w dwóch dyscyplinach: aerial hop i pole dance. Jej trenerki są zgodne - nie ma takiej opcji, że jej odpuszczą. Póki co są to zawody wewnętrzne, organizowane przez klub, w którym młoda trenuje, a to z kolei pozwoli wyłonić potencjalne zawodniczki na zawody zewnętrzne. P.s. Tak, młoda chce wziąć w nich udział.
Dzisiaj wszyscy narzekają na dzień i coś w tym jest, bo jest jakiś taki duszny, suchy i ble, ale ja dzisiaj, z niepojętego powodu, mam więcej energii do domowych aktywności, niż zwykle.
Ja chyba bardzo lubię czekac na przyjemne rzeczy. Teraz np. czekam i to mnie nawet motywuje trochę do działań w zasadzie niezwiązanych z tym, na co czekam.
Oglądam sobie tegoroczne Opole. Wczoraj nie załapałem, że się zaczęło, ale jako, iż premiery i debiuty mnie średnio, to chyba nie wiele straciłem ;). Dzisiaj natomiast koncert Hip hopowy o 22.15. Chyba warto obczaić patrząc po opisie występujących. Udało się skombinować kabel antenowy, więc TV odpalony.
Jadę na działkę. Będzie grill, będzie fajnie, dodatkowo będą truskawki, będzie miła atmosfera. Chciałbym życzyć wszystkim tego samego żebyście spędzili ten dzień jak najlepiej.
Dzięki @Kuba i wzajemnie, no u mnie to taki raczej typowy dzionek ale na pewno nie zanosi się na to że będzie źle czy cuś. Więc jak najbardziej tu pasuje.