Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 53 / 60 Next

Kat

#1041 ·

Córunia bierze udział w zawodach w dwóch dyscyplinach: aerial hop i pole dance. Jej trenerki są zgodne - nie ma takiej opcji, że jej odpuszczą. Póki co są to zawody wewnętrzne, organizowane przez klub, w którym młoda trenuje, a to z kolei pozwoli wyłonić potencjalne zawodniczki na zawody zewnętrzne.
P.s. Tak, młoda chce wziąć w nich udział.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

Kuba12565

#1042 ·

3 likes
Sprawdzian z geografii zaliczony na pozytywną ocenę, trzy.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Zuzler

#1043 ·

No czyli Ci się układa. :)

Kuba12565

#1044 ·

powoli tak.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Julitka

#1045 ·

Gratki. :) Serio mogę pomóc z tym anglikiem, jak chcesz. Ale nie namawiam.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#1046 ·

Dzisiaj wszyscy narzekają na dzień i coś w tym jest, bo jest jakiś taki duszny, suchy i ble, ale ja dzisiaj, z niepojętego powodu, mam więcej energii do domowych aktywności, niż zwykle.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#1047 ·

U nas akurat zimno trochę, deszcz padał itd.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kuba12565

#1048 ·

Julitka chętnie
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

skrzypenka

#1049 ·

7 likes
Wczoraj był dzień dobroci dla mnie. Tyle życzliwości, że milutko mi na serduszku. :)
Große Operndiva?

Zuzler

#1050 ·

Ja chyba bardzo lubię czekac na przyjemne rzeczy. Teraz np. czekam i to mnie nawet motywuje trochę do działań w zasadzie niezwiązanych z tym, na co czekam.

Monte

#1051 ·

Od wczoraj używam nowych słuchawek i są świetne! Cieszę się, że je kupiłam.
Give me a sign.

guliwer

#1052 ·

Jakie to słuchawki?
-- (Monte):
Od wczoraj używam nowych słuchawek i są świetne! Cieszę się, że je kupiłam.

--

Monte

#1053 ·

Edited
Edifier. Taki sam model, jak miałam poprzednio.
Give me a sign.

daszekmdn

#1054 ·

Edited
Oglądam sobie tegoroczne Opole. Wczoraj nie załapałem, że się zaczęło, ale jako, iż premiery i debiuty mnie średnio, to chyba nie wiele straciłem ;).
Dzisiaj natomiast koncert Hip hopowy o 22.15. Chyba warto obczaić patrząc po opisie występujących. Udało się skombinować kabel antenowy, więc TV odpalony.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#1055 ·

Chciałam przesłać kilka plików z telefonu na komputer. Trochę się z tym namęczyłam, bo mój telefon zrywał połączenie bluetooth, ale w końcu się udało!
Give me a sign.

Kuba12565

#1056 ·

3 likes
Jadę na działkę. Będzie grill, będzie fajnie, dodatkowo będą truskawki, będzie miła atmosfera. Chciałbym życzyć wszystkim tego samego żebyście spędzili ten dzień jak najlepiej.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

DJGraco

#1057 ·

Dzięki @Kuba i wzajemnie, no u mnie to taki raczej typowy dzionek ale na pewno nie zanosi się na to że będzie źle czy cuś. Więc jak najbardziej tu pasuje.

Kuba12565

#1058 ·

Jakie Cudo wyhaczyłem na Amazonie, piękna pozytywka. Co za Cudo
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

daszekmdn

#1059 ·

1 likes
Ognisko, ciepły wieczór, gdyby nie te komary :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#1060 ·

No i udany secik za mną
Poprzednia 53 / 60 Next