Przez ostatnie ponad dwa tygodnie było fajnie, ale nie ma to jak w domku we własnym łóżku. :D
1 likes
Spędziłam miło czas na Regionalnej Konferencji REHA,spotkałam dawno niewidzianego znajomego i myślę, że to spotkanie zaowocuje w niedalekiej przyszłości czymś dobrym dla mnie.
Jestem zadowolony, bo właśnie wpadłem na Hatsune Miku! Totalnie nowa jakość i klimat, którego wcześniej nie znałem. Super sprawa odkryć coś tak świeżego – jestem mega pozytywnie zaskoczony!
taka piasenkarka wirtualna. też jest z nią gra color ful stage. to jest ogulnie postać anime.
2 likes
Dzisiaj w końcu przyszły do mnie pozytywki, no nareszcie. Chwała kurierowi.
Pochwal się nimi
-- (Kuba12565):
Dzisiaj w końcu przyszły do mnie pozytywki, no nareszcie. Chwała kurierowi.
--
-- (Kuba12565):
Dzisiaj w końcu przyszły do mnie pozytywki, no nareszcie. Chwała kurierowi.
--
Edytowano
Kurde... Widząc jak inni kodują na Androida z AI myślałem, że to się nie da bez bólu. A tu?
Jak wiesz czego chcesz od Codexa, i czego ma używać, to po prostu działa!
Spodziewałem się też, że problemem będzie vm i debug, ale wystarczy, że mam ADB na głównym kompie. :)
Od paru dni po nocach koduję różne głupoty z nudów, i nie ma problemu w stylu o jej, error, nie działa, UI jest złe i nie do naprawienia.
Mam już appkę 18mb, w której nie napisałem ani jednej linijki kodu ;).
Czy się podzielę?
Nie bardzo raczej, ale sprawia mi frajdę :D.
Jak wiesz czego chcesz od Codexa, i czego ma używać, to po prostu działa!
Spodziewałem się też, że problemem będzie vm i debug, ale wystarczy, że mam ADB na głównym kompie. :)
Od paru dni po nocach koduję różne głupoty z nudów, i nie ma problemu w stylu o jej, error, nie działa, UI jest złe i nie do naprawienia.
Mam już appkę 18mb, w której nie napisałem ani jednej linijki kodu ;).
Czy się podzielę?
Nie bardzo raczej, ale sprawia mi frajdę :D.
Edytowano
ale z ciebie egoista. :D dziel się. :D :)
a ja się pochwalę, że miałam 1 procent plagiatu na 181 stron. :)
a ja się pochwalę, że miałam 1 procent plagiatu na 181 stron. :)
ciesze sie, że mam osobe o tej samej pasji, dziękuje ci, że cie poznałem, to takie piękne. niezmiernie sie ucieszyłem mogąc cie poznać. to dlamnie ogromna przyjemność.
Działa, działa. Na ślinę, ale działa. I potem kod wygląda jak sieczka. No ale działa. :p
-- (daszekmdn):
Kurde... Widząc jak inni kodują na Androida z AI myślałem, że to się nie da bez bólu. A tu?
Jak wiesz czego chcesz od Codexa, i czego ma używać, to po prostu działa!
Spodziewałem się też, że problemem będzie vm i debug, ale wystarczy, że mam ADB na głównym kompie. :)
Od paru dni po nocach koduję różne głupoty z nudów, i nie ma problemu w stylu o jej, error, nie działa, UI jest złe i nie do naprawienia.
Mam już appkę 18mb, w której nie napisałem ani jednej linijki kodu ;).
Czy się podzielę?
Nie bardzo raczej, ale sprawia mi frajdę :D.
--
-- (daszekmdn):
Kurde... Widząc jak inni kodują na Androida z AI myślałem, że to się nie da bez bólu. A tu?
Jak wiesz czego chcesz od Codexa, i czego ma używać, to po prostu działa!
Spodziewałem się też, że problemem będzie vm i debug, ale wystarczy, że mam ADB na głównym kompie. :)
Od paru dni po nocach koduję różne głupoty z nudów, i nie ma problemu w stylu o jej, error, nie działa, UI jest złe i nie do naprawienia.
Mam już appkę 18mb, w której nie napisałem ani jednej linijki kodu ;).
Czy się podzielę?
Nie bardzo raczej, ale sprawia mi frajdę :D.
--
Dachu, a kiedy udostępnisz tą aplikację do pomiaru czasu o której mówiłeś w tyfloprzeglądzie? bo widziałabym zastosowanie dla niej w mojej pracy, jednym słowem, przydałaby się. :D
No nie, jeżeli napisał dobrego prompta i odwoływał się do bugów w sposób, w który AI rozumiało gdzie popełniło błędy i jak miało je naprawiać, to chyba wystarczy?
AI pisze kod, który działa. Ale nie taki, który jest dobrze zoptymalizowany. Z Łodzi do Warszawy jedzie przez Berlin. Da się? Da się, pewnie, że się da. Nawet czasem taniej będzie. Chyba. :p
-- (djsenter):
No nie, jeżeli napisał dobrego prompta i odwoływał się do bugów w sposób, w który AI rozumiało gdzie popełniło błędy i jak miało je naprawiać, to chyba wystarczy?
--
-- (djsenter):
No nie, jeżeli napisał dobrego prompta i odwoływał się do bugów w sposób, w który AI rozumiało gdzie popełniło błędy i jak miało je naprawiać, to chyba wystarczy?
--