Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 42 / 60 Następna

Julitka

#821 ·

Lecę po mojego McCrispiego! <3
-- (mustafa):
Mięso jest dietetyczne.


--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#822 ·

Edytowano
Elegancko, to już prawie interwały. - chwila ambicji. - chwila McCrispiego... ;)
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Kuba12565

#823 ·

2 likes
wkońcu ładna pogoda.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

daszekmdn

#824 ·

1 likes
Ciepło, grill, tak można żyć.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#825 ·

U nas chyba jeszcze za zimno na grilla ale i pewnie za nie długo będzie i u nas

Monte

#826 ·

U mnie też było ładnie i ciepło, ale rześko.
Give me a sign.

djdenismusic

#827 ·

5 likes
Za mną fajny weekend. Szkoda, że rzadko tego doświadczam.
Przy okazji w końcu przekonałem się, że to, co robię czasami jednak jest po coś i dla kogoś.

MarOlk

#828 ·

Poszło się do lasu na babciowiźnie. Kurde, człowiek jak miał dwa lata, to już po tym terenie popierdzielał. Poza tym kolejne brzdąkadełko mechaniczne wleciało.

Monte

#829 ·

Ostatnio ktoś wstawia na YouTube odcinki "Rodziny zastępczej" i oglądam sobie ten serial od początku. Fajnie do tego wrócić. :)
Give me a sign.

Zuzler

#830 ·

Widzisz, Julito, nie chce mi się.

Zuzler

#831 ·

Edytowano
Nie zależy mi na tym w żadną stronę. Aczkolwiek jeśli zdecyduje się kiedyś obciąć, to zamierzam coś z tymi włosami zrobić - sprzedać, oddać na peruki dla chorych na raka... Niech jakiś pożytek będzie z włosów hodowanych od dzieciństwa, nigdy nie farbowanych i w ostatnim czasie w coraz chyba lepszym stanie będących.

Pitef

#832 ·

Trunki były, różnorakie, ze szczegulnym uwzględnieniem piwska. Jedzenie tego cudu poprzedzało duuużo roboty, ileś taczek ziemi do przewiezienia, dechy w domku trzeba było we dwóch, z przyjacielem poprzycinać i zanieść na piętro celem ich montarzu, przenoszenie generalnie różnych pierdół, przycinanie drzewek przy ogrodzeniu i tp. Jak człowiek się dobrze zmęczy, to i żarło, i alko dobrze wchodzi. Nawet się nie naprocentowałem dobrze, tak praca dobrze szła.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

lwica

#833 ·

1 likes
Klawiszowy Instrumencik na reszcie zamieszkał w mym domku. :) Poza tym miałam dobry weekend, z genialnym wokalem, jeszcze lepszą próbą, i całkiem znośną imprezą rodzinną.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Natalia2000

#834 ·

5 likes
Wczoraj późniejszym niż wcześniejszym wieczorem wróciłam z cudownego, dwudniowego pobytu na Czechach, w Pradze,
Wyjechaliśmy wcześnie rano, o 5, około 13, 14 byliśmy już w samej Pradze, Swoją drogą, myślałam, że Czechy są mniejsze, a tu od granicy do Pragi dwie godziny drogi, jeszcze dalej pewnie też coś jest, ale ok,
Ruch w Pradzę mogłabym porównać do ruchu w Warszawie, dość dużo ludzi, można było usłyszeć bardzo dużo języków,
Byliśmy , na Moście Karola, w zamku na Hradczanach, w katedrze świętego Vita, oglądaliśmy Praski zegar astronomiczny, Stary Pałac Królewski,, Bazylikę św. Jerzego,, Złotą Uliczkę, Ogród Wallensteina, Loreta i Plac Hradczański, Stare Schody Zamkowe, Klasztor Strahowski,
W Niedzielę popłynęliśmy w rejs po rzece Wełtawie. Pogoda również była śliczna.
Był to jeden z lepszych wyjazdów, już czekam na kolejny.

Kuba12565

#835 ·

wysłuhałem dzisiaj najlepszego podcastu w tyflo radiu. który był transmitowany dzisiaj, czyli o pozytywkach.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Adasadula

#836 ·

Jaki instrumynt ;)? Prawdziwe akustyczne pianino czy jakiś elektroniczny "grajek"?

-- (lwica):
Klawiszowy Instrumencik na reszcie zamieszkał w mym domku. :) Poza tym miałam dobry weekend, z genialnym wokalem, jeszcze lepszą próbą, i całkiem znośną imprezą rodzinną.

--

lwica

#837 ·

Akustycznego ten dom by nie wytrzymał. :D Mieszka sobie więc ono w rodzinnym. Natomiast tu przyprowadziłam wprost z Pasji Rolanda, zdaje się, fp10
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

wrzos33

#838 ·

1 likes
Każdy labek z sąsiedztwa cieszy się na mójwidok, oczywiście z wzajemnością :D Poza tym nowa fryzura i zdobyłam trochę nowych książek. Jest nieźle.

Julitka

#839 ·

1 likes
Jaka fryzura? :)
-- (wrzos33):
Każdy labek z sąsiedztwa cieszy się na mójwidok, oczywiście z wzajemnością :D Poza tym nowa fryzura i zdobyłam trochę nowych książek. Jest nieźle.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#840 ·

Obiadek ogarnięty (nawet z wyprzedzeniem, bo wczoraj na dziś już był), po terapii i treningu. Nie jest źle. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Poprzednia 42 / 60 Następna