1 likes
Jaki telefon?
Edytowano
2 likes
AirFryer Cobold z Altixu już od czwartku jest zamontowany i powiem tak. Jestem z niego zadowolony, parę potraw w nim już zrobiłem, w tym dzisiaj na kolację tosty, a na obiad przygrzałem sobie naleśniki i wyszły bardzo dobre. Jednak przyczepiłbym się do jednej wady tego urządzenia, a mianowicie, nie można szybciej ustawić temperatury i czasu, trzeba poczekać, aż powie wartość, i dopiero można ustawiać dalej. Drugą niedogodnością jest to, że ustawia się on domyślnie na 200 stopniach Celsjusza i na 18 minutach, czego trochę nie rozumiem, bo jak chcę ustawićsobie 5 minut na przygrzanie potrawy, to się muszę trochę naklikać. Ale tak poza tym urządzenie jest spoko, i mam nadzieję, że mi posłuży.
Osobiście nie lubię robić tostów w airfryerze, ale to pewnie dlatego, że jest bardzo mały i trudno je porządnie rozmieścić.
1 likes
-- (Monte):
Samsung Galaxy s24. (DJGraco):
Jaki telefon?
--
--
Super!
Moim następnym telefonem na 99 procent będzie Pixel, no ale jeszccze nie teraz. Tel planuję w przyszłym roku zmienić.
Miły weekend miałam bardzo. :) Tydzień też się przyjemny szykuje, bo dużo grań w najbliższym czasie, ale intensywnie będzie jak szlag!
2 likes
Przyjemna próba za mną, przede mną, a dodatkowo za jakiś czas będę miał okazję zagrać solidny koncert jako akompaniator :).
Edytowano
Podziele się, napiszę coś na dniach bo kolokwialny końcoworoczny zapieprz w budzie mnie dręczy ale z chęcią opowiem :). Może nagrania z którejś próby uda mi się załączyć
-- (lwica):
O, powiedz coś więcej, choćby i prywatnie, pochwal się! :)
--
-- (lwica):
O, powiedz coś więcej, choćby i prywatnie, pochwal się! :)
--
Na razie mnie w ogóle nie interesuje praca masażystki, ale chce mieć prawo do zawodu, bo to nigdy nic niewiadomo.
-- (mustafa):
Miejsca pracy chyba nie musisz wpisywać. On sam się powinien aktualizować choćby po PSLu, ale fakt. Interesuje ich tylko ochrona zdrowia, więc formalnie jesteś dla nich jako nieaktywna, a kursy powinnaś robić jeżeli interesuje cię praca kiedyś w ochronie zdrowia. Nie wiem czy za masaż balijski dostaniesz pkt. Ta ustawa to śmiech na sali więc może tak i warto myślę wziąć jak dadzą.
-- (Natalia2000):
,Na razie nie wpisywałam w ten rejestr miejsca pracy.
--
--
-- (mustafa):
Miejsca pracy chyba nie musisz wpisywać. On sam się powinien aktualizować choćby po PSLu, ale fakt. Interesuje ich tylko ochrona zdrowia, więc formalnie jesteś dla nich jako nieaktywna, a kursy powinnaś robić jeżeli interesuje cię praca kiedyś w ochronie zdrowia. Nie wiem czy za masaż balijski dostaniesz pkt. Ta ustawa to śmiech na sali więc może tak i warto myślę wziąć jak dadzą.
-- (Natalia2000):
,Na razie nie wpisywałam w ten rejestr miejsca pracy.
--
--
1 likes
Tyyyle fajnych rzeczy sobie ostatnio kupiłam i tyle dostałam, że ogromnie mnie to cieszy. :)
1 likes
O, ja też sobie kupiłam trochę fajnych rzeczy. I niestety, nie ma wśród nich fajnych spodni. Rurki podobno wyszły z mody, a ja innych gaci jakoś nie lubię, chyba że dresy. Ale w dresach na uczelnię... W moim prywatnym odczuciu to jednak nie wypada.
1 likes
O jezu. Rurki? za bardzo obcisłe jak dla mnie. Tylko szerokie spodnie. A tak apropo pochwał, to też sobie ostatnio pokupowałem trochę przydatnych rzeczy. A kolejne zakupy przede mną w najbliższym czasie.
E tam moda, ja cały czas w rurkach chodzę, bo w tych szerokich, to kiepsko wyglądam.
-- (Zuzler):
O, ja też sobie kupiłam trochę fajnych rzeczy. I niestety, nie ma wśród nich fajnych spodni. Rurki podobno wyszły z mody, a ja innych gaci jakoś nie lubię, chyba że dresy. Ale w dresach na uczelnię... W moim prywatnym odczuciu to jednak nie wypada.
--
-- (Zuzler):
O, ja też sobie kupiłam trochę fajnych rzeczy. I niestety, nie ma wśród nich fajnych spodni. Rurki podobno wyszły z mody, a ja innych gaci jakoś nie lubię, chyba że dresy. Ale w dresach na uczelnię... W moim prywatnym odczuciu to jednak nie wypada.
--
No co do rzeczy to mam wreszcie Headlessa. Mam nadzieję, że w ciągu kilku miesięcy uda mi się uruchomić FMDX w dobrej lokalizacji.
2 likes
Kobieta w rurkach to jednak co innego, niż facet.
No chyba, że jestem szowinistyczną, albo jakąś inną świnią i facet też powinien chodzić w spódnicy.
No chyba, że jestem szowinistyczną, albo jakąś inną świnią i facet też powinien chodzić w spódnicy.
1 likes
Kurde, nie lubię rurek, ale czasem noszę. :D