Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 21 / 59 Następna

Zuzler

#401 ·

Jeny, to weź taki, jaki lubisz.

djsenter

#402 ·

Edytowano
Jeny, może według Mustafy Kielecki się po prostu nadaję bardziej do sosu czosnkowego przez swój wyrazisty smak czy konsystencję? Skąd ta uszczypliwość?
Senter San

guliwer

#403 ·

Nigdy więcej skórzanych foteli. W lato masakra.
Ostatnio kupiłem z tkaniną mesh super sprawa.

-- (Pitef):
Tak poza, to wczoraj od moich super teściów dostałem prezent urodzinowo- bożonarodzeniowy. Jest to Fotel Diablo, czarno-czerwony, taki fajny, skurzany, z poduszką w kształcie rogów, podłokietnikami regulowanymi w każdej możliwej płaszczyźnie i mocno rozkładanym oparciem. Siedzi się super.

--

Zuzler

#404 ·

Ale wiesz, Senter, że nie ma czegoś takiego, jak smak idealny, bo każdy człowiek inaczej to widzi? Z konsystencją zresztą to samo.

djsenter

#405 ·

Edited
To przyznaję, nauczyłem się czegoś nowego :D
Co z tego, że o tym wiem? Nie mogę być ciekawy jego opinii na ten temat?
Senter San

MarOlk

#406 ·

1 likes
Taki kiedyś uskuteczniałem, podobny do tych lekko półpłynnych z pizzerii. Zaparzyć łyżeczkę oregano dosłownie kapinką wrzątku, ale dosłownie łyżką. Do tego majo pół na pół z jogurtem, szczypta cukru, mała łyżeczka czosnku granulowanego - proporcje oczywiście na oko i na smak.

Natalia2000

#407 ·

róciłam właśnie z pierwszej części szkolenia na temat masażu balijskiego,, indywidualne szkolenia to jest coś cudownego.

mustafa

#408 ·

1 likes
Ja po prostu jedyny jaki szanuję to kielecki. Inna rzecz, że dawałeś cytrynę, a dużo ludzi mówi, że kielecki kwaśniejszy.

-- (djsenter):
Nie no dla mnie to fajny dip wyszedł, smakował dobrze, ale też zależy do czego, ja do maczania stripsów chciałem.
Natomiast pomysł z kieleckim spoko, zrobię takie chamskie sosiwo kiedyś.
Pytanie dlaczego Kielecki? Nie lubię go szczerze mówiąc.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

mustafa

#409 ·

A dostaniesz za to te pkt? I czy w ogóle w miejscu gdzie pracujesz musisz je zbierać?

-- (Natalia2000):
róciłam właśnie z pierwszej części szkolenia na temat masażu balijskiego,, indywidualne szkolenia to jest coś cudownego.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Natalia2000

#410 ·

Edited
Szczerze, nie wiem,, mam wrażenie, że jakoś mało wiem na temat tego rejestru, wpisałam się, i jak narazie to tyle, coś widziałam, że będzie trzeba jakieś punkty zbierać, i że trzeba będzie robić jakieś szkolenia, ale jak , co i poco to za bardzo się nie orientuję, więc jak masz wiedzę, to chętnie się dowiem.

Natalia2000

#411 ·

,Na razie nie wpisywałam w ten rejestr miejsca pracy.

skrzypenka

#412 ·

A masażystka bierna taka, jak ja też musi robić kursy i punkty zbierać? Wiecie może?
Große Operndiva?

Kat

#413 ·

Edited
Teoretycznie, jeśli chcesz w zawodzie pracować - zakładam jednak, że może chodzić o placówki ochrony zdrowia - to i owszem -powinnaś, a przynajmniej we wiadomości, którą na początku roku 2025 dostałam od tego rejestru stało, że jeśli w ciągu 5 najbliższych lat nie zdobędę punktów edukacyjnych, to uwaga, uwaga: zostanę wykreślona z rejestru i teraz ja się pytam: na cholerę ja tę stówę traciłam? I nie, raczej do zawodu wracać nie planuję, za stara już jestem.
-- (skrzypenka):
A masażystka bierna taka, jak ja też musi robić kursy i punkty zbierać? Wiecie może?

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

zywek

#414 ·

Kielecki bardziej octem daje.

skrzypenka

#415 ·

Ja to samo, no to utracimy to prawo. Bez sensu.

-- (Kat):
Teoretycznie, jeśli chcesz w zawodzie pracować - zakładam jednak, że może chodzić o placówki ochrony zdrowia - to i owszem -powinnaś, a przynajmniej we wiadomości, którą na początku roku 2025 dostałam od tego rejestru stało, że jeśli w ciągu 5 najbliższych lat nie zdobędę punktów edukacyjnych, to uwaga, uwaga: zostanę wykreślona z rejestru i teraz ja się pytam: na cholerę ja tę stówę traciłam? I nie, raczej do zawodu wracać nie planuję, za stara już jestem.
-- (skrzypenka):
A masażystka bierna taka, jak ja też musi robić kursy i punkty zbierać? Wiecie może?

--

--
Große Operndiva?

djdenismusic

#416 ·

1 likes
@zywek tylko majonez dekoracyjny winiary

zywek

#417 ·

Ja wolę mosso napoleoński

longshoot

#418 ·

Winiary halapenio sosik najlepszy.

mustafa

#419 ·

Miejsca pracy chyba nie musisz wpisywać. On sam się powinien aktualizować choćby po PSLu, ale fakt. Interesuje ich tylko ochrona zdrowia, więc formalnie jesteś dla nich jako nieaktywna, a kursy powinnaś robić jeżeli interesuje cię praca kiedyś w ochronie zdrowia. Nie wiem czy za masaż balijski dostaniesz pkt. Ta ustawa to śmiech na sali więc może tak i warto myślę wziąć jak dadzą.


-- (Natalia2000):
,Na razie nie wpisywałam w ten rejestr miejsca pracy.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Monte

#420 ·

2 likes
Mam nowy telefon. Poza tym, spełniło się moje marzenie i z pomocą rodziny i narzeczonego kupiłam gitarę elektryczną! Będzie granie!
Give me a sign.
Poprzednia 21 / 59 Next